Що можна вагітним від нежитю

Що можна вагітним від нежитюПричини нежиті при вагітності

У вагітних часто буває нежить. Причому причини можуть бути різними. Це і звичайні застуди, коли жінка трохи застудилася. Це і алергічні реакції на різні подразники. Ними може бути і певна їжа, і запорошене повітря з алергенами, і які-небудь вітаміни, які стала пити вагітна за порадою лікаря або подруг.

Ще однією з причин нежиті у вагітної може бути гормональна перебудова організму, невеликі набряки викликають розпухання і слизової носа.

Отже, причини різні. Лікування ж теж різна, хоча деякі способи підходять у всіх випадках. Розглянемо, що можна вагітним від нежитю. Адже не секрет, що деякі ліки можуть зашкодити здоров'ю дитинку, якого в даний момент виношує вагітна жінка.

{LikeAndRead}

Безпечні способи лікування. Що можна вагітним від нежитю?

При алергічному нежиті, звичайно, необхідно пити таблетки від алергії. Є й краплі від алергічного нежитю. Виброцил, наприклад. Але захоплюватися ними не можна. Капати тільки в крайньому випадку, коли просто неможливо зітхнути. Справа в тому, що ці краплі, як і інші судинозвужувальні препарати від нежитю, використовувані при застуді, викликають стиснення судин не тільки в носі, але і в плаценті. Подумайте, яке вашій дитині буде залишитися без повітря і поживних речовин?

Які ж є безпечні способи? Що можна вагітним від нежитю? Є краплі в ніс натуральні, наприклад піносол. Вони набагато безпечніше. Є ще спрей Еуфорбіум Композитум, можна спробувати мазь Еваменол. Це при застуді.

Якщо ж нежить гормонального характеру, взагалі краще обійтися народними засобами. Наприклад, можна капати трав'яні настої з протизапальних трав (шавлія, ромашка), морквяний або буряковий сік, зробити самому содово-таніновие краплі.

Дуже важливий свіже повітря в приміщенні, особливо якщо нежить алергічний. Треба частіше провітрювати, робити вологе прибирання. Можна навіть поставити відро з водою, щоб повітря стало більш вологим, і слизова носа НЕ пересушує, особливо якщо справа відбувається взимку в розпал опалювального сезону.

Дуже добре помасажувати активні точки біля крил носа, на переніссі і під бровами. Це при будь-якому типі нежиті.

При застуді добре потримати ноги в теплі, наприклад, намазати зірочкою і надіти теплі шкарпетки. Парити ноги вагітним ні в якому разі не можна, це може викликати кровотечі.

Ось так ми розглянули, що можна вагітним від нежитю.

{/LikeAndRead}