Таблетки від нежитю Синупрет

Таблетки від нежитю СинупретНежить - це природна захисна реакція організму на інфекцію. Однак це не означає, що його не треба лікувати. Часто гострий риніт перетікає в хронічний з в'язким секретом, синуситом і отитом. Таблетки від нежитю Синупрет добре зарекомендували себе у боротьбі з цією недугою.

Фармакологічна дія рослинного комплексу Синупрет

Синупрет - це натуральний препарат з лікарської рослинної сировини, вироблений в Німеччині. Синупрет виявляє муколітичну, імуномодулюючу, протизапальну та протимікробну властивості. Такий широкий спектр терапевтичного впливу обумовлений вдалою комбінацією речовин, що входять до його складу.

Трава вербени і корінь тирличу жовтого є вираженими секретолітікамі. За надаваному ефекту вони порівнянні з такими синтетичними препаратами як амброксол і ацетилцистеїн, однак викликають менше побічних ефектів.

{LikeAndRead}

Поєднання вербени з травою щавлю дає протизапальний ефект, що важливо при синуситах. А з травою первоцвіту - противірусний. Активні речовини, що містяться в цих рослинах, пригнічують реплікацію вірусу і надають пряму антимікробну дію. Таким чином, таблетки від нежиті Синупрет борються не тільки з симптомами, а й усувають причину захворювання.

Квітки бузини чорної здавна використовувалися в народній медицині як жарознижуюче, протизапальний і болезаспокійливий засіб.

Форми випуску препарату Синупрет

Синупрет випускається в 4 лікарських формах: сироп, краплі, таблетки і пролонгована форма пігулок «форте». Препарат призначається дітям з 6 років по 1 штуці три рази на день. З 16 років дозу збільшують до 6 таблеток на добу.

Таблетки від нежитю Синупрет покриті захисною кишковорозчинною оболонкою. Таким чином, активні речовини уникають впливу агресивного середовища шлункового соку. Таблетку потрібно ковтати, не розжовуючи, запиваючи склянкою води.

Таблетки від нежитю Синупрет і особливості прийому

Даний препарат майже не має побічними ефектами. Він застосовується в педіатрії для лікування дітей, підходить для застосування вагітним і годуючим. Єдине абсолютне обмеження - це алергічна реакція на самі компоненти препарату. На відміну від однойменних сиропу і крапель, таблетки від нежиті Синупрет не містять ні спирту, ні цукру.

Клінічні випробування, проведені фірмою «Біонорика АГ», свідчать про відсутність мутагенного та токсичного ефектів навіть у дозах вище терапевтичних.

{/LikeAndRead}