Засіб від нежитю для вагітних

Засіб від нежитю для вагітнихДуже часто жінки під час вагітності скаржаться на нежить. Причиною цьому може бути і банальна застуда (ГРЗ), і алергічний риніт, і так званий «нежить вагітних», коли через гормональні перебудови організму набрякає слизова носа.

Причину захворювання і схему лікування в будь-якому випадку повинен визначати лікар. Адже засіб від нежитю для вагітних повинно бути підібрано індивідуально, щоб не нашкодити ні матері, ні дитині.

Промивання пазух носа

Ефективне і, головне, безпечний засіб по боротьбі з нежиттю - це промивання пазух носа. Зараз на ринку представлена велика кількість препаратів, що містять у своєму складі сіль і морську воду, які ефективно борються з ринітом.

Народний засіб від нежитю для вагітних

Перевірена ще нашими мамами та бабусями засіб можна знайти на наших з вами городах. З ринітом відмінно справляються овочеві та фруктові соки. Свіжовичавлений сік з яблука, моркви, буряків - позбавить від нежиті. Застосовувати по 6 крапель чотири рази на день. З обережністю приймати алергікам! Цей спосіб добре допомагає, коли нежить тільки починається.

{LikeAndRead}

Рясне пиття

Трав'яні чаї, морси, молоко з медом, проста мінеральна вода - допоможуть швидше перемогти нежить.

Інгаляції

Для інгаляції добре підходить евкаліптова ефірна олія, заварений цибулю і часник, пара від звареного картоплі, трав'яні відвари.

Масаж

Кінчиками пальців масажуємо точки біля основи ніздрів, це засіб від нежитю для вагітних відмінно себе зарекомендувало.

Краплі від нежитю на натуральній основі

Добре себе зарекомендували, безпечні і надійні краплі на натуральній основі. Вони містять у своєму складі ефірні масла, морську воду. Допомагають швидко і ефективно усунути закладеність носових пазух.

Судинозвужувальні препарати

Застосовувати тільки за рекомендацією лікаря і в строго прописаних дозах! Судинозвужувальні краплі - небажане засіб від нежитю для вагітних - вони можуть підняти артеріальний тиск, викликати спазми і звужувати капіляри плаценти, що може викликати гіпоксію плоду. При тривало застосуванні викликають звичку.

Не варто вважати нежить неминучим супутником вагітності і нічого не робити для його усунення. Лікувати риніт під час вагітності можна досить ефективно, тільки обов'язково застосовуйте перевірені безпечні засоби.

{/LikeAndRead}