Сік буряка від нежитю

Сік буряка від нежитюЛікування нежиті без ліків

Від нежитю хочеться швидше зцілитися. Це можливо, якщо звернутися до досвіду народної медицини.

Сік буряка від нежитю рекомендують народні цілителі закопувати в ніс при застудному нежиті, гаймориті, аденоидах, хронічному нежитю, а також радять промивати хворий ніс соком цього овоча. Буряк має потужну бактерицидну впливом.

Для того щоб приготувати «ліки», необхідно вибирати Темна буряк, без білуватих тяжів всередині, подовженої форми. Коренеплоди слід обрізати з боку бадилля на третину.

Для лікування використовується: свіжоприготований сік, відвар, сік, що перебродив і отриманий з вареного буряка.

Якщо вживається свіжовіджатий сік, то потрібно розбавити його водою наполовину, щоб не дратувалася слизова оболонка носа.

{LikeAndRead}

Сік буряка від нежиті. Поради народних цілителів

  • Добре допомагає при застудному нежиті простий засіб: відварити буряк і закласти ненадовго в ніздрі змочений в її соку шматочок вати.
  • Можна закопувати до 4-х разів на день приготований сік: 3 краплі в кожну ніздрю. При хронічному нежиті або з густими виділеннями застосовувати кілька разів на день, закопуючи по 2-3 краплі злегка ферментованого бурякового соку, а також промивати їм носа.
  • Для лікування гаймориту корисно промити носову порожнину соком, отриманим з відвареного буряка.

Сік буряка від нежитю годиться в сирому, пічному, вареному вигляді. Свіжу буряк дроблять, використовуючи соковижималку (а можна і натерти овоч на дрібній тертці), потім коренеплід віджимають через щільну марлю. Злитий сік розводять водою і на півсклянки розчину додають чайну ложку оцту (9%).

Якщо використовують варений буряк, то подрібнюють її на м'ясорубці, а готову масу розводять навпіл з водою, на завершення - віджимають через марлю. Приготовлені розчини придатні для промивання носа. Особливо ефективно лікують ними хронічний нежить у дітей, спричинений аденоїдами.

Сік буряка від нежитю застосовують і з додаванням меду. Потрібно приготувати склад з трьох ложок свіжого бурякового соку і однієї ложки меду. Закапувати суміш в носову порожнину слід по кілька разів на день: 2-3 краплі - до поліпшення стану.

Корисно при нежиті робити промивання носа відваром бурякового соку. Для цього один кг буряка з шкіркою потрібно ретельно вимити і відварити на повільному вогні у двох літрах води. Зберігається відвар зазвичай в холодильнику приблизно до чотирьох днів. Слід зауважити, що перед тим як скористатися таким розчином, потрібно додати до нього гарячу воду, щоб промити хвору носову порожнину теплим відваром.

{/LikeAndRead}