Сік каланхое від нежитю

Сік каланхое від нежитю                У холодну погоду досить просто підхопити нежить. Якщо його запустити, він може перерости в гайморит, запалення легенів, бронхіт, трахеїт, тому строго забороняється кидати нежить на самоплив.

В аптеці продається велика кількість всіляких ліків від риніту, але не слід забувати про народні методи лікування, наприклад сік каланхое від нежитю дуже ефективний. Ця рослина є на підвіконні майже у кожного з нас, але не всі знають, як правильно його застосовувати.

Каланхое буває 200 видів і не всі вони застосовуються в медичних цілях. Тільки види: Дегремона і перисті має кровоспинну, ранозагоювальну і протизапальні властивості. Сік каланхое від нежиті є надійним і перевіреним способом для його лікування.

{LikeAndRead}

Методи лікування

Для дорослої людини дуже дієвим буде протирання порожнини носа ватним тампоном, змоченим в свіжовичавленому соку каланхое. Також можна застосовувати сік у вигляді крапельного розчину. Для цього слід свіжовичавлений сік закопувати по три краплі в ніздрю чотири р / день.

При таких методах лікування риніт проходить протягом чотирьох днів. Але слід пам'ятати, що сік з листя каланхое сильно подразнює слизову оболонку носа і може викликати чхання і рясне виділення слизу. Тому стежте за процесом, щоб не обпекти слизову оболонку і заздалегідь приготуйте носові хусточки.

Якщо у людини слабкі судини, такі процедури можуть викликати носову кровотечу, тому людині слід утриматися від такого лікування. Також можна поєднувати інші інгредієнти і сік каланхое від нежиті:

  1. Сік алое і каланхое змішати у співвідношенні 1:1 і капати три або чотири р / день;
  2. Сік ріпчастої цибулі і каланхое змішати у співвідношенні 1:2 і гарненько перемішати. Капати по дві краплі в ніздрю 3 р / день.

Сік каланхое від нежитю у дітей

Для лікування маленьких дітей використовують відвар каланхое. Зауважимо, що чим менше вік дитини, тим слабкіше повинен бути відвар. Закапувати також необхідно два рази на день. При вірусних і простудних захворюваннях сік змішують з відваром звіробою і меліси і приймають як чай.

На основі соку багато фармацевтичних кампанії випускають готові краплі. Але все ж свіжовичавлений сік більш корисний.

Як і у будь-якого препарату, у соку є свої протипоказання, в даному випадку алергія на каланхое. Тому необхідно зараз, коли людина здорова, закапати кілька крапель і подивитися на результат. Якщо ніяких алергічних реакцій не виявлено, то сік каланхое від нежитю - це ідеальний засіб для вашої родини.

{/LikeAndRead}