Мазь від нежитю Еваменол

Мазь від нежитю ЕваменолЄ періоди в житті людини, які можна назвати «сопливими». Це зазвичай осінньо-весняний період. Коли вітамінчиків не вистачає і організм дає збої. Один з яких є - нежить. Річ часом неприємна і навіть дратує. Медицина вишукує безліч способів, щоб допомогти людині впоратися з цією проблемою.

Мазь від нежитю Еваменол

Це мазь жовтого кольору, має густу консистенцію. Це сприяє більш ефективному проникненню в слизову носа. При іншій консистенції мазь просто стече, що для лікування зовсім не бажано.

Багато назальні спреї впливають безпосередньо на бактерії, вбивають, а заодно і підсушують слизову. Це робить дихання хворобливим. Мазь від нежитю Еваменол не сушить ніс. Крім того, надаючи знеболюючу функцію, робить препарат в рази цінніше.

{LikeAndRead}

Основну функцію несе ментол, який не просто стимулює (дратує) слизову оболонку носа, а й виконує роль антисептика, з якою він непогано справляється разом з помічником евкаліптовим маслом.

Багато назальні спреї і краплі маленьким діточкам протипоказані. Але мазь від нежитю Еваменол легко застосовується і для лікування діток від року. Адже малюкові важливо швидко допомогти впоратися з нездужанням, викликаним нежиттю. Не всі дітки переносять вбризгіванія, а м'яко нанесена мазь швидко вбирається і полегшує дитині дихання.

Інструкція до застосування

Обов'язково уважно читайте протипоказання на упаковці з препаратом. Ментол хоч і нешкідливий засіб, але бувають випадки алергічної реакції.

У результаті досліджень було виведено середнє час лікування. Мазь від нежитю Еваменол рекомендується застосовувати в середньому від п'яти до семи днів.

Особливу увагу надавайте дозуванні. Невелика кількість наносите на слизову обох носових ходів.

Мазь зберігається в прохолодному і захищеному місці. Це звичайно, холодильник. Але як би добре і справно не працював ваш холодильник, не забувайте про терміни зберігання.

У будь-якому випадку, що б вам не говорили знайомі, і як б не хвалили або лаяли ліки, завжди уважно читайте інструкцію, вкладену в упаковку лікарського препарату.

Мазь від нежитю Еваменол вважається рідко випускається. Але, не дивлячись на це, не ризикуйте і не порушуйте терміни зберігання. Радьтеся з фахівцями. Не лінуйтеся зайвий раз пристати з питанням до лікуючого лікаря.

{/LikeAndRead}