Лікування нежиті у немовлят

Лікування нежиті у немовлятПри протіканні гострої форми нежиті у грудничка, його стан в цілому залишається задовільним, в більшості випадків не вимагає інтенсивного лікування. Як здійснити лікування нежитю у немовлят в цьому випадку? Досить лише регулярно провітрювати приміщення і зволожувати в кімнаті повітря. Для цього слід досить часто здійснювати вологе прибирання, а для підтримки необхідної вологості повітря використовувати спеціальні засоби для зволоження.

Дії при підвищеній температурі

У даній ситуації дитині слід якомога частіше пропонувати кип'ячену або просто воду кімнатної температури, пити він її повинен потроху. Не варто годувати малюка насильно, з огляду на те, що природною біологічною реакцією на нежить є саме відсутність апетиту. Якщо дитина відмовився від грудей, його можна напоїти за допомогою пляшечки зцідженим молоком. При непереносимості молока його замінюють кисломолочними продуктами. Дуже важливо з носових ходів постійно видаляти накопичилася в них слиз.

{LikeAndRead}

Лікування нежиті у немовлят

Щоб максимально полегшити симптоми нежитю, але не для того, щоб усунути його причини, це стосується дітей віком до року, слід застосовувати судинозвужувальні препарати, вони обов'язково повинні бути присутніми в аптечці новонародженого.

Кожному певному віку відповідає своя індивідуальна дозування лікарського засобу, тому перед тим, як почати лікування нежитю у немовлят, слід ознайомитися з інструкцією препарату.

Для немовлят найбільше підходять назальні краплі. Судинозвужувальні засоби можна використовувати максимум 5-7 днів. Важливо пам'ятати, що судинозвужувальні краплі, які вводяться безпосередньо в порожнину носа, мають властивість досить швидко всмоктуватися в кров, а крім місцевого впливу на організм дитини вони можуть надавати і загальне. Саме тому дуже часто після закапування, у немовлят шкірні покриви стають блідими.

Для того щоб уникнути подібних ситуацій, слід застосовувати ті лікарські засоби, які були призначені лікарем, при цьому слід чітко дотримуватися встановленої інструкцію.

У ніс рекомендується закапувати злегка підігріті краплі. Береться пляшечку з краплями і опускається в ємність з теплою водою, дуже важливо, щоб вона не була гарячою.

Тепер ви знаєте, яким має бути лікування нежитю у немовлят, проте не слід займатися самолікуванням, бо тільки компетентний у цій справі фахівець здатний призначити відповідне лікування.

{/LikeAndRead}