Як лікувати нежить у немовляти

Як лікувати нежить у немовлятиВсі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими і ніколи не хворіли. Але, на жаль, їх бажання збуваються вкрай рідко, адже організм немовляти часто атакують різні мікроорганізми, бактерії і віруси, що викликають хвороби.

Нежить є досить поширеним захворюванням у малюків, яке частенько змушує молодих мам понервувати. Це на перший погляд невинне захворювання, здатне заподіяти чималі муки немовляті, який не в змозі позбавити свій носик від слизу. Оскільки малюкові важко дихати ротом, він починає вередувати, відмовляється їсти, погано спить і важко дихає. У такі моменти кожну молоду маму цікавить питання: як лікувати нежить у немовляти?

Очищення носика немовляти

Щоб малюку було легше дихати, необхідно звільнити його носик від слизових виділень. Для цього можна використовувати звичайну маленьку гумову грушу або скористатися спеціальним відсмоктувачем для чищення носа малюка, який продають у кожній аптеці.

{LikeAndRead}

Фізіологічний розчин - кращий метод, як лікувати нежить у немовляти

Дуже хорошим засобом від нежиті є фізіологічний розчин, який можна придбати в аптеці або приготувати в домашніх умовах: додати дев'ять грамів куховарської або морської солі в літр теплої кип'яченої води. Закопуйте даними розчином носик малюка, але ні в якому разі не промивайте медичної грушею ніс немовляти.

Краплі від нежитю

Кращим методом того, як лікувати нежить у немовляти, є закапування носа дитини грудним молоком з теплим фізіологічним розчином, в пропорції 1:1. Також рекомендують застосовувати в якості крапель натуральний імуномодулятор з протизапальними і бактерицидними властивостями - лактоглобулин, який розводять в киплячій воді в пропорції 1:10. Можна використовувати відвар з ромашки або календули для закапування носика немовляти.

Нерідко використовують і медикаментозні засоби (краплі від нежиті), але краще намагатися обійтися без них. Категорично забороняється використовувати судинозвужувальні краплі, адже існує ризик розвитку середнього отиту.

Щоб позбавити малюка від нежиті, не слід забувати про вологому повітрі в кімнаті.

Вищезазначені способи, як лікувати нежить у немовляти, допоможуть молодим батькам позбавити свого малюка від нежиті і повернутися до нормального ритму життя, повного сміху і радості малюка!

{/LikeAndRead}