Як вилікувати сильний нежить

Як вилікувати сильний нежитьНежить - причини, симптоми

Нежить - здавалося б, найпростіше захворювання. У той же час, воно доставляє масу неприємностей. Насамперед, це вірусне захворювання, і захворієте ви чи ні, залежить від того, наскільки високий ваш імунітет. Якщо у людини імунітет ослаблений, то буквально через тиждень хвороба перейде в хронічну форму.

При нежиті розвивається набряк слизових оболонок носа, значно підвищується вироблення слизу, і ми починаємо дихати ротом. У той же час слиз виконує і позитивну функцію, очищаючи носові пазухи від скупчилися токсинів. Якщо нежить не лікувати, то це загрожує запаленням гайморових пазух (гаймориту), лобних пазух чи середнього вуха.

Як вилікувати сильний нежить

Як вилікувати сильний нежить - це питання задають всі, хто стикається з цією проблемою. Перш за все, його потрібно лікувати на початку захворювання. Необхідно придбати противірусні препарати, такі як Арбідол або Анаферон, і приймати їх за інструкцією. Можливо, нежить припиниться вже після першого дня прийому. Але противірусні препарати слід пити тиждень, а в холодну пору року - місяць і більше. Це зміцнить захисні сили організму, підвищить імунітет.

{LikeAndRead}

Фітонциди, які містяться в часнику і цибулі, дуже добре пригнічують віруси нежиті. Не обов'язково вживати ці продукти в їжу, достатньо їх розрізати і подихати над ними.

У продажу дуже велика кількість аерозолів від нежиті. Як вилікувати сильний нежить за допомогою них, і чи можна їх застосовувати постійно? Справа в тому, що застосування аерозолів призводить до звуження судин, зниження набряку. Але часте їх застосування може призвести у втраті нюху, може змінитися відчуття смаку. Це призводить до пересихання слизової носа і нових проблем. Тому застосовувати аерозолі необхідно тільки в екстрених випадках.

Набагато більший ефект принесе застосування крапель, які містять ялицеве масло або масло евкаліпта. Ці масла забезпечують бактерицидний ефект, тим самим зменшується виділення слизу, покращується дихання.

  • Можна зробити інгаляцію з смерековим маслом.
  • Добре надає допомогу прогрівання носа кухонною сіллю, яку поміщають в мішечок їх бавовняної тканини.
  • Важливо не переохолоджуватися, парити ноги, можна застосувати суху гірчицю, яку насипають в шкарпетки.

Але найголовніше - це підвищення власного імунітету за допомогою прийому вітамінних препаратів, овочів і фруктів, теплих чаїв. При сильному імунітеті питання як вилікувати сильний нежить, вас ніколи не буде турбувати.

{/LikeAndRead}