Як вилікувати нежить у новонародженого

Як вилікувати нежить у новонародженого            З появою нового члена сім'ї прийшло щастя, але разом з тим і турбота. Як не нашкодити дитині? Адже разом з новою радістю виникли і нові питання.

Навіть немовля може зіткнутися з такою проблемою, як нежить. У цьому випадку кожен батько задається питанням: як вилікувати нежить у новонародженого? Для початку, треба знати, що нежить не лікують. Лікують хворобу, якої він викликаний. Рясні слизові виділення з носа, інакше кажучи, соплі - це тільки симптом наявної в організмі несправності.

Чому буває нежить у новонародженого

Перед тим, як вилікувати нежить у новонародженого, слід разом з доктором зрозуміти, через що в даному конкретному випадку виникли слизові виділення. Адже різні хвороби вимагають різного підходу.

{LikeAndRead}

У немовлят до трьох місяців буває фізіологічний нежить, який в принципі нешкідливий, лікування не потребує, сам з часом проходить і шкоди здоров'ю не завдає. Єдине, за чим потрібно стежити, це щоб носові проходи не забиваєш.

Також нежить може бути алергічним. У цьому випадку лікар призначає протигістамінні препарати. Рясні виділення з носа іноді трапляються через пересушеного і запорошеного повітря. При такому варіанті потрібно провітрити кімнату і зволожити повітря. Однак найбільш частою причиною нежиті бувають різні інфекції.

Як вилікувати нежить у новонародженого, якщо він носить інфекційний характер

Інфекції діляться на вірусні та бактеріальні. При уявній схожості, хвороби ці абсолютно різні.

Бактеріальний нежить найбільш небезпечний. Слиз густа, має темно-жовтий або зелений колір. Для лікування лікарі призначає серйозні препарати аж до місцевого застосування антибіотиків.

Вірусний нежить не так небезпечний. Слиз, як правило, прозора, майже як вода. Якщо дитина підхопив вірус, то проблема, як вилікувати нежить у новонародженого, зовсім не складна. Лікар призначає противірусні препарати, носові ходи промиваються сольовими розчинами (фізрозчин, аквамарис, і т. д.). Щоб слиз не накопичувалася, її відсмоктують спеціальним аспіратором. Неприємні відчуття перестають турбувати малюка вже через тиждень.

За будь-яких обставин панікувати не варто: сам по собі нежить не небезпечний, небезпечні його ускладнення. Але якщо вчасно вжити заходів, ніяких негативних наслідків не буде.

І ще важливий момент: знамениті судинозвужувальні краплі приносять лише тимчасове полегшення. Саму хворобу вони не лікують.

Ось і всі основні рекомендації з приводу як вилікувати нежить у новонародженого. Остаточний діагноз ставить лікар, і він же призначить маляті лікування.

{/LikeAndRead}