Дитячі краплі від нежитю

Дитячі краплі від нежитюОдин з поширених компонентів багатьох інфекційних хвороб у дітей та дорослих є нежить. Часто причиною його появи стають ГРВІ та ГРЗ. Також це може бути алергічною реакцією. Найчастіше цей стан виникає у дитини ранньою весною чи пізньою осінню. У разі швидкого втручання побороти нежить можна за 3-4 дні. Дорослій людині легше самому визначити його стан і чому його краще лікувати, а у випадку з дитиною - це набагато важче.

Але якщо нежить затягнувся, з'являється температура, і дихання через ніс ускладнюється, то в цьому випадку можна використовувати фізіологічний розчин. Його легко знайти в аптеці, і він безпечний для дітей. Але до того, як ви почнете лікувати дитину, варто звернутися до лікаря.

{LikeAndRead}

Фахівець допоможе розібратися в причині появи закладеності носа у дитини і пропише потрібні і відповідні дитячі краплі від нежиті. Самолікування ж може призвести не тільки до ще гіршої закладеності носа, а й до неприємних наслідків, таких як - промивання.

Як використовувати дитячі краплі від нежитю

Медицина постійно вдосконалює різні лікарські препарати, тому сьогодні лікування дитячого нежитю не представляє особливих проблем.

Для новонароджених дітей рекомендується використовувати краплі Протаргол. Вони є нешкідливим протимікробну і протизапальну засобом, а також мають в'язким властивістю.

У Колларгола існують такі ж якості, як і у Протарголу. Користуватися ними потрібно перед сном. Коларголом найчастіше використовують при аденоїдах. Тим не менш, перед вживанням даного препарату варто звернутися до лікаря за консультацією.

Фураціліновая дитячі краплі від нежитю використовують при хронічному і затяжному нежиті або при сильній набряклості і закладеності носа. Вони мають антигістамінну та протимікробну дії. Фураціліновая краплі закапують тричі на день по дві краплі. Вони відмінно знімають набряки і звужують судини.

Також до числа судинозвужувальних препаратів відносять краплі Виброцил, його теж призначають маленьким дітям, і Назівін. Метод застосування: 1 крапля 3 рада на день. Виброцил згущує, а Назівін розріджує.

Дитячі краплі від нежитю мають різноманітність, і застосування кожного з них часто відрізняються один від одного.

Вітаон є краплями природних трав, тому щоб уникнути алергічної реакції їх потрібно застосовувати їх по одній крапельці. Збір трав, який називають Елекосол, використовується при промиванні носа. У випадку з маленькою дитиною, даний препарат важливо використовувати строго за інструкцією.

Загалом, які б ви не обрали дитячі краплі від нежитю, перед вживанням обов'язково отримаєте повну консультацію лікаря-педіатра, і тільки потім почніть лікування.

{/LikeAndRead}