Гомеопатичні препарати від нежитю

Гомеопатичні препарати від нежитюНежить може бути симптомом різних хвороб. Фізіологічної причиною цього захворювання є вироблення оболонками носа підвищеної кількості слизу. Таку реакцію може викликати бактеріальна або вірусна інфекція, алергія, підвищений вміст пилу в повітрі.

Гомеопатичні препарати від нежиті - лікують чи ні?

У лікуванні нежиті широко застосовуються гомеопатичні препарати у вигляді крапель і спреїв. Вони діють на організм комплексно - знищують віруси, зміцнюють імунітет, знімають набряк.

Популярність цих препаратів викликана:

- безпекою - вони можуть не допомогти, але не можуть нашкодити;

- можна застосовувати до візиту до лікаря - якщо пощастить, лікар не знадобиться, якщо не пощастить, шкоди не буде, але доведеться все-таки піти до лікаря.

{LikeAndRead}

Гомеопатичні препарати від нежитю призначаються, виходячи з закону подібності - картина ліки повинна бути схожа на картину захворювання. Наприклад, у хворого відчуття, схоже на те, яке виникає при нарізуванні цибулі. У цьому випадку гомеопат призначить Аліум ціпа, виготовлений саме з лука.

Найбільш популярні гомеопатичні препарати від нежитю

Allium сірка - застосовується при гострому нежиті, який супроводжується сильним чханням і рясними, водянистими виділеннями з носа.

Arsenicum album - при рідких, водянистих виділеннях і чханні, без полегшення, стан погіршується на вулиці.

Dulcamara - при сухому нежиті, коли ніс закладений, густі виділення, освіта кров'яних корок в носі.

Gelsemium sempervirens - при закладеності у кореня носа, сухість носових ямок, набряку носових раковин, водянистих виділеннях, що супроводжуються лихоманкою і головним болем.

Hydrastis canadensis - при густому, липким секреті, постійної потреби сякатися.

Kalium bichromicum - при сухій слизовій носа, густих виділеннях зеленувато-жовтого кольору з неприємним запахом, втрати нюху і неможливості дихати носом, сильному чханні.

Pulsatilla - при закладеності правої ніздрі, втрати нюху, кірках в носі, ніс закладений ввечері, а вранці спостерігається виділення жовтого слизу.

Sabadilla - при нежиті зі слезоточеніе і болями в області чола, рясними водянистими виділеннями з носа.

Sticta pulmonatia - при сухій слизовій носа і постійної потреби сякатися.

Якщо нежить вчасно не лікувати, можливі ускладнення у вигляді синуситу, фронтита або поліпів. Щоб не піддавати організм таким досить небезпечним захворюванням, слід приділити увагу профілактиці нежиті. Якщо уникати переохолоджень, скоротити перебування в людних місцях під час спалахів вірусних інфекцій і зміцнювати імунітет, то гомеопатичні препарати від нежитю не знадобляться ніколи. Якщо нежить викликає алергія, допомогти може тільки ліквідація алергену.

{/LikeAndRead}