Лікування невриту народними засобами

Лікування невриту народними засобамиЗапалення периферичних нервів проявляється болем по ходу відведення, зникненням чутливості або її загостренням, порушенням м'язової діяльності в області поразки.

Зміст:

  • Що таке неврит
  • Форми невритів
  • Неврит лицьового нерва: симптоми
  • Стратегія лікування невритів
  • Лікування невриту народними засобами

Лікувальні заходи спрямовані на відновлення функції ураженого нерва, зниження больових відчуттів. Крім медикаментозної терапії практикується симптоматичне лікування невриту народними засобами.

Що таке неврит

Лікування невриту народними засобамиПоразка того мул іншого нерва може статися внаслідок отриманої травми, інфекційного захворювання, різного роду отруєнь, переохолодження, деяких судинних проблем. В результаті зачеплений запаленням ділянку тіла перестає реагувати на зміну температур, зовнішні впливи, не рухається. Біль при невритах частіше гостра, пульсуюча, що змінюються періодами стабілізації стану, але іноді триваюча безперервно. Якщо неврит викликаний здавленням нервових закінчень, то біль носить постійний характер з періодичними різкими нападами («прострілами»). На перших етапах захворювання симптоми можуть бути ослаблені, тому лікування невриту народними засобами може бути досить ефективним.

{LikeAndRead}

Форми невритів

Залежно від локалізації запалення виділяють три групи невритів:

  • Неврити сідничного, большеберцового, малогомілкового і стегнового нервів;
  • Неврити ліктьового, серединного і променевого нервів;
  • Неврит лицьового нерва.

Причинами першої групи невритів можуть стати травми та захворювання хребта, запальні і пухлинні процеси в органах тазу, різного роду інтоксикації і інфекції. Захворювання проявляється болями, паралічами кінцівок, палінням і онімінням ніг.

Поразка нервів області ліктьового і променево суглобів має схожі причини, проявляється атрофією м'язових і сухожильних рефлексів, хворобливістю.

Неврит лицьового нерва вважається однією з часто зустрічаються форм захворювання і має свої різновиди.

Неврит лицьового нерва: симптоми

Лікування невриту народними засобамиПервинним ознакою є поява відчуття хворобливості за вухом. Через добу з'являється порушення симетричності особи, зникнення мімічних зморшок і фізіологічних складок з боку ураження, опущення куточка рота. Око перестає закриватися і стає видно біла смужка склери. Смакові рецептори на частини мови перестають розпізнавати відтінки смаку, іноді спостерігається надмірна чутливість слуху з хворої сторони.

Стратегія лікування невритів

Комплексна програма, що враховує природу запалення і причину хвороби, включає відповідну лікарську терапію (антибіотики, противірусні засоби, протизапальні препарати), а також фізіотерапевтичні процедури (ЛФК, масаж, електрофорез, фонофорез і т.д.). В умовах отримання адекватної лікарської допомоги лікування невриту народними засобами носить підтримуючий характер і застосовується у поєднанні з методами традиційної медицини. Іноді саме просте і доступне народний засіб від невриту здатне позбавити людину від болісної болю, зменшити набряк і знизити вогнище запалення. А в деяких випадках народна медицина виявляється ефективною до того моменту, як людина отримує можливість звернутися до лікаря.

Лікування невриту народними засобами

Лікування невриту народними засобамиТак як неврити добре реагують на сухе тепло, то першою допомогою при починається ураженні може стати гарячий компрес. Прикладіть до ураженої ділянки полотняний мішечок з підігрітою сіллю або піском, використовуйте електричну грілку, УВЧ, нагрівайте м'яку фланелеву тканину, якщо біль настільки сильна, що доторкнутися до шкіри нестерпно. Неврит лицьового нерва лікують обов'язкової гімнастикою - намагайтеся рухати бровами, опускати і піднімати їх, надувайте щоки і витягайте губи, рухайте щелепою. Проводити подібні вправи слід якомога частіше - навіть при глибоких ураженнях наполегливі тренування дають хороші результати.

Лікування невриту народними засобами включає терапію лікарськими травами. Ромашка володіє протизапальними і заспокійливими властивостями, тому її застосовують зовнішньо (у вигляді мазей і компресів), вживають всередину, змішують з іншою сировиною. Квітки липи, як народний засіб від невриту, надають тонізуючу дію, знімаючи запалення і зменшуючи неприємні відчуття від хвороби. Свіжий сік хрону і редьки використовують як компресу - їм протирають місця ураження. Знеболювальне і снодійне народний засіб від невриту - мак. Так як постійна приглушена біль позбавляє людину сну, вимотує і погіршує самопочуття, то забезпечити повноцінний відпочинок просто необхідно - відвар зелених кірочок рослини приймають всередину. Схожим розслаблюючу дію має суміш настоянок собачої кропиви, валеріани, глоду та півонії - так лікують неврит лицьового нерва протягом трьох місяців.

Лікування невриту народними засобами увазі обов'язкове застосування різного роду растирок - це одночасно масаж, легке знеболювання, зняття набряклості тканин, напруги м'язів. Пихтовое масло, розчин муміє, настоянка полину, мазь з бруньок тополі - народний засіб від невриту підбирається з урахуванням індивідуальної сприйнятливості організму, оцінки ефективності використання на підставі первинних курсів.

Одним із принципів терапії, при дотриманні якого лікування невриту народними засобами може позбавити від хворобливості по ходу нерва, є водолікування. Прийняття ванн з висівками і листям волоського горіха, шавлією, корою дуба і липою полегшує страждання і зменшує біль. Вода повинна бути теплою, але не гарячою, а після прийняття повної ванни можна влаштувати процедуру для ніг або рук. Після водних процедур корисно зробити примочки на уражені області - нагріті глиняні «коржі», компреси з меду та цибулі, гарячі «пісочний» прогрівання будуть більш ефективні.

Запалення будь-якій стадії потрібно лікувати, інакше процес перейде в хронічну форму і його лікування зажадає набагато більше витрат коштів і часу.

{/LikeAndRead}