Чим лікувати лишай у дитини

Чим лікувати лишай у дитиниТрапляється таке, що дбайливі мама і тато можуть зіткнутися з таким захворюванням як лишай. Воно виражається рожевими плямами овальної форми на тілі дитини. Ці плями можуть виявитися ознакою хвороби - лишай.

Не потрібно переживати, адже лишай - це не рідкісне захворювання і має різні способи лікування, їм хворіють до 90% дітей у нашій країні. У даній ситуації вік дитини неважливий, лишай може з'явитися у немовляти, і у дитини, учня в старших класах школи. Тому дане захворювання назвали - дитячий лишай.

Чим лікувати лишай у дитини?

Перш за все, слід знати, що лишай проявляється в різних формах, і існує певна група захворювань, а вогнищем є грибок. Спровокувати появу позбавляючи у дітей можуть тварини, але не тільки вони можуть викликати дане захворювання. Слід врахувати, що приймати рішення, ніж лікувати лишай у дитини, потрібно за допомогою лікуючого лікаря. Всі види цього захворювання мають схожі ознаки, але лікування потрібно абсолютно різне.

{LikeAndRead}

Слід зазначити деякі ознаки захворювання:

На початковій стадії захворювання: блідо-рожевого кольору плями, є невелике лущення.

Вогнища: на стегнах, плечах, животі, нігтях, ногах і на голові.

Рідкісні випадки: значне перевищення від норми температури тіла дитини і збільшення лімфатичних вузлів.

Дбайливим батькам, які зіткнулися з даним захворюванням, не варто сильно переживати і тривожитися. Якщо захворювання виявлено під час, і має початкову стадію, то процес лікування лишаю у дітей триватиме близько одного-двох тижнів.

Батькам необхідно звернутися до лікарні і показати дитину лікарю, а також проконсультуватися з питання, чим лікувати лишай у дитини. Потім дитині зроблять зішкріб з ділянок шкіри, уражених лишаєм, і визначать тип лишаю.

Для лікування даного захворювання лікарі зазвичай призначають протигрибкові креми або мазі, йод може застосовуватися для підсушування уражень шкіри. Щоб уникнути виникнення рецидивів, не слід зупиняти процес лікування, поки хвороба повністю пройде.

Лишай у дітей. Народні засоби

Наші предки не задавалися питанням, ніж лікувати лишай у дитини, для лікування лишаю використовувалося незвичайний засіб: для цього необхідно взяти трохи попелу від недавно спаленої папери, і їм посипати всі уражені лишаєм ділянки тіла.

Також дитячий лишай можна лікувати компресами (відвар будяків, фіалки триколірної, подорожника, шишок хмелю).

{/LikeAndRead}