Сірчана мазь від лишаю

Сірчана мазь від лишаюЩо таке лишай?

Для початку потрібно уточнити про те, що ж таке лишай? Це захворювання шкірного покриву, яке характеризується висипаннями на шкірі людини шелушащихся плям. Лишай супроводжується найчастіше сверблячкою. До всього іншого це заразне захворювання. До винаходу сучасних засобів лікарі користувалися йодом, дьогтем і сіркою. Це були перші ліки з використанням сірки, які довели свою ефективність в медицині. Застосування цих речовин, зокрема сірки, практикується і зараз.

На сьогоднішній день існують різні мазі, які застосовуються при лікуванні цього грибкового захворювання. Однією з таких мазей є сірчана мазь від лишаю.

Дія сірчаної мазі

Вже прочитавши тільки інструкцію до застосування, можна звернути увагу на великий перелік властивостей, якими володіє сірчана мазь: пом'якшує і підсушує, дратує і захищає. Тому при виборі такого роду мазі в аптеці зверніть увагу на те, якого вона властивості, так як випускається цей засіб у двох видах:

{LikeAndRead}

  • 10% концентрація, яка сприяє загоєнню різних невеликих ран і дефектів шкіри;
  • 33% концентрація підсилює кровопостачання шкіри і прискорює метаболізм.

Як застосовується сірчана мазь від лишаю?

Сірчана мазь - це засіб проти корости і грибка. Діючою речовиною цієї мазі є сірка. Це хороший антисептик.

Призначається сірчана мазь від лишаю для зовнішнього застосування: втирається в уражені ділянки шкірного покриву. Досить часто її використовують одночасно з саліциловим спиртом, тобто спочатку шкіра обробляється спиртом, а потім сірчаної маззю.

Спирт використовується для того, щоб висушити шкіру перед нанесенням мазі. Якщо протягом дня ви помилися, або викупалися, то рекомендується нанести сірчану мазь ще раз.

При такому вигляді лікування потрібно дотримуватися простих правил гігієни - білизна хворого повинно бути завжди чистим, його потрібно кип'ятити. Тобто не варто одягати білизну, яке знаходилося в контакті з ділянками тіла, уражених лишаєм. А після лікування краще взагалі викинути ці речі і постільна білизна.

Сірчана мазь від лишаю використовується в медицині досить давно. Якщо її застосовувати разом з іншими препаратами (антибіотиками), то ефект буде набагато швидше і краще. Наносять сірчану мазь на уражені ділянки шкіри двічі на день (вранці і ввечері) протягом 7-10 днів. Звичайно, все залежить від ураженої ділянки шкірного покриву і від різновиду і стадії захворювання (лишаю). При застосуванні мазі такого походження може виникнути алергія.

Якщо лишай рожевий, то слід на ніч намазати шкіру спочатку йодом, потім сірчаної маззю.

{/LikeAndRead}