Народні засоби від лишаю

Народні засоби від лишаюЛишай. Лікування цього захворювання

Лишай - зовсім не невинне захворювання, позбутися якого можна лише за допомогою різних мазей. Ні, все набагато серйозніше, тому що причини виникнення точно не встановлені і часто лишай носить хронічний характер.

Лишай має кілька видів, але симптоми приблизно однакові - свербіж, висипання на шкірі.

Поширеними видами цього захворювання є: плоский червоний лишай, стригучий лишай (зона ураження - волосяний покрив голови), висівковий лишай (має вид безбарвних плям), рожевий лишай Жибера (вражає в основному жінок при ослабленні імунітету), оперізуючий лишай (вогнища ураження - грудна клітина, область ребер).

Лишай необхідно лікувати тільки тоді, коли визначено його вид, адже кожна різновид має свої особливості. Народні засоби від лишаю, так само як і засоби традиційної медицини можна застосовувати як щодо дорослих, так відносно дітей або вагітних.

{LikeAndRead}

Перед курсом лікування необхідно зробити зішкріб з ураженої ділянки шкіри і тільки потім починати застосовувати різні засоби, залежно від виду захворювання. Якщо традиційні медичні препарати проти цієї хвороби можна перерахувати по пальцях - «АПІТУ», «Ірікар» та ін, то народні засоби від лишаю представлені більшим спектром різноманітних трав, продуктів і рецептів.

Народні засоби від лишаю

Популярні рецепти для лікування від захворювання з використанням часнику. Наприклад:

  • Подрібнений часник наполягати на горілці (50 г часнику, 250 г горілки) тиждень. Проціджену настоянку необхідно втирати в уражені ділянки голови (застосовується при стригучий лишай). Важливо не мити голову весь час проведення програми лікування за допомогою цієї настоянки.
  • Відомий і такий рецепт: часточкою часнику пройтися по хворого ділянці шкіри, потім втерти сік свіжого кореня лопуха, змішаний з березовим вугіллям. Даний рецепт підходить для лікування будь-якого виду лишаю.

Народні засоби від лишаю часто представлені різноманітними настоями трав:

  • 10 г кореня лопуха, 25 г звіробою і 15 г сухих нагідок залити свіжим соняшниковою олією (250 г). Настоянку помістити в скляну тару і залишити на 10 днів. Це засіб підходить для лікування лускатого лишаю, коли зона ураження хворобою - шкіра обличчя.
  • З 10 г календули, 20 г шишок хмелю, 20 г сухого лопуха приготувати відвар. Даний відвар змішати з вазеліном (у пропорції 1 до 2), щоб у результаті вийшла мазь. Це засіб підходить для всіх видів захворювання - необхідно нанести мазь на уражені ділянки всього кілька разів, щоб позбавити від наслідків хвороби.
  • Гарячий настій березового листя здатний за 2-3 тижні вилікувати вас від червоного лишаю. Для цього 2 рази на день уражену шкіру необхідно обливати настоєм, не витираючи його після процедури.
  • Лускатий лишай можна вилікувати коренем мильняка. Для цього подрібнений корінь (2 ст.л) залити холодною водою (2 ст.) І поставити на вогонь. Відвар прокип'ятити, процідити і втирати в хвору шкіру.

Народні засоби від лишаю вже точно не зашкодять, навіть якщо ви вирішили піти шляхом традиційної медицини. Прописані лікарем процедури можна доповнювати протиранням хворих ділянок шкіри підходящим настоєм або маззю.

{/LikeAndRead}