Мазь Ям від лишаю

Мазь Ям від лишаюВласникам домашніх тварин часто доводиться стикатися з таким захворюванням, як стригучий лишай. У ветеринарії існує декілька препаратів для лікування цього захворювання, але найбільш ефективним і перевіреним засобом є мазь Ям від лишаю.

До складу препарату входять не тільки фунгіцидні (тобто активні щодо суперечка мікрогрибів) компоненти - дьоготь, сірка та креолін, а й бактреріцідние - саліцилова кислота, скипидар. Ланолін і вазелін - жирова основа мазі, а добавка оксиду цинку надає антисептичну дію, а також сприяє зниженню свербежу.

Мазь Ям від лишаю: характеристика препарату

Мазь Ям від лишаю являє собою густу суспензію, що володіє різким неприємним запахом. Призначена тільки для зовнішнього застосування. Колірна гамма - від світло-сірого до коричневого; при тривалому зберіганні в теплому приміщенні може розшаровуватися, але це не веде до втрати лікувальних властивостей. Зазвичай мазь випускається в розфасовці по 20 г у пластиковій тарі, реалізується через мережу ветеринарних аптек.

{LikeAndRead}

Препарат при правильному застосуванні не представляє небезпеки для тварини, за ступенем токсичності належить до малотоксичних.

Спосіб застосування

Перед застосуванням препарату необхідно його ретельне перемішування до досягнення однорідної консистенції. Варто відзначити, що попередньої підготовки шкіри тварини перед нанесенням мазі не потрібне: вистригати шерсть і видаляти скоринки не потрібно.

Обробляється не тільки зона ураження, але і прилеглі ділянки розміром 2-4 см. Легкими рухами тонкий шар мазі втирається в шкіру, обробка повторюється 1-2 рази на день.

Зазвичай мазь Ям від лишаю дає позитивний ефект через 6-7 днів після початку лікування: кірочки відпадають, і на ураженій ділянці спостерігається зростання вовни. Рішення про закінчення лікування може бути прийняте тільки після контрольного мікроскопічного дослідження.

Якщо в шкребку з уражених ділянок виявляються збудники захворювання, то курс лікування продовжується ще на тиждень.

Препарат належить до малотоксичних тільки за умови зовнішнього застосування, тому бажано вжити додаткових заходів безпеки, щоб мазь Ям від лишаю не потрапила в травний тракт тварини (наприклад, при вилизуванні).

При роботі з маззю необхідно суворе дотримання норм особистої гігієни (робота в медичних рукавичках). Порожню тару ні в якому разі не можна використовувати в побуті, вона підлягає обов'язковій утилізації.

Мазь Ям не має аналогів. При точному виконанні рекомендацій щодо застосування лікування буде ефективним і безпечним.

{/LikeAndRead}