Мазь від рожевого лишаю

Мазь від рожевого лишаюСаме захворювання завдає чимало неприємних відчуттів, і тривають вони до декількох тижнів. Хочеться скоріше позбутися від сверблячки, лущення і болю. На допомогу можуть прийти безліч препаратів, в тому числі і мазь від рожевого лишаю.

У лікуванні мазі, як правило, застосовуються, якщо захворювання протікає досить важко або має загострення. Мазь від рожевого лишаю обов'язково містить кортикостероїди. У цей список можна включити преднізолон, гідрокортизон або ще можуть призначити олететрін і амоксицилін. Для лікування багато лікарів-дерматологи також використовують цинк на основі води і оксид цинку тобто Ціндол. Способів вилікувати таке неприємне захворювання чимало і право вибору залишається за хворим.

{LikeAndRead}

Найкращі рекомендації любителям народної медицини

Багато хто сьогодні довіряють нетрадиційній медицині. Якщо і ви є її прихильником, тоді мазь від рожевого лишаю можна приготувати самостійно. Досить просто озброїтися декількома найдієвішими рецептами.

Це може бути, наприклад, мазь із сухих квіток календули, які ретельно перемелюють і змішуються з вазеліном 1 до 5. Ділянка шкірного покриву потрібно ретельно змащувати не менше як п'ять разів за добу.

Є ще кілька перевірених і дуже дієвих порад на основі природних натуральних компонентів. Такі продукти як вершкове масло і березовий дьоготь, теж прийдуть вам на допомогу, щоб приготувати мазь від рожевого лишаю. Не потрібно бігти в аптеку. Просто змішайте ці складові в рівних пропорціях і отриману суміш перед відходом до сну потрібно накласти на лишай і закріпити пластиром.

У домашніх умовах можна також швидко приготувати мазь з квіток календули або з яєчного жовтка, де половину становить зміст густих вершків і близько п'ятдесяти грамів дьогтю. Якщо обробляти ділянку хворого регулярно, то можна буде незабаром побачити помітні поліпшення, адже такі народні засоби мають теж високий рівень ефективності, і якими теж іноді варто скористатися.

Звичайно, випадки бувають різні і тут варто проявляти розсудливість, розуміючи, що самолікування не завжди йде на користь. Якщо захворювання ускладнюється і носить важку і запущену форму, то в цьому випадку варто негайно звернеться за кваліфікованою допомогою до фахівця лікаря-дерматолога.

{/LikeAndRead}