Мазь від лишаю у дітей

Мазь від лишаю у дітейПід терміном «лишай» об'єднана група шкірних патологій, що мають певні схожості. Це може бути інфекційний процес, джерелом якого є хвора тварина або безліч інших різноманітних захворювань неінфекційного характеру, що супроводжуються обмеженим ураженням шкіри, свербінням і лущенням.

Як лікувати лишай у дітей

Основна ознака позбавляючи у дитини - це поява на тілі рожевих плям, що мають форму овалу. У зв'язку з тим, що дана патологія виникає через грибкове ураження і не завжди причиною її виникнення є хворі тварини, лікування призначається різне. Саме тому, перш ніж відправлятися в аптеку і купувати мазь від лишаю у дітей, необхідно в обов'язковому порядку проконсультуватися з фахівцем.

Тільки кваліфікований лікар зможе диференціювати захворювання і призначити грамотну і адекватну терапію. Слід розуміти, що лишай, який передається від заражених тварин, є дуже заразним, у зв'язку з чим, дитину доведеться в терміновому порядку ізолювати від дитячого колективу. Разом з тим, позбутися хвороби на самих ранніх стадіях її розвитку досить просто, головне - вчасно почати лікування.

{LikeAndRead}

Мазь від лишаю у дітей

Лікування позбавляючи у пацієнтів дитячого віку це: дотримання дієти, ретельна гігієна та призначення спеціальних мазей.

Як правило, мазь від лишаю у дітей застосовується двічі на день. Слід зазначити, що при лікуванні даної групою медикаментозних препаратів спостерігаються такі побічні явища, як відчуття печіння і почервоніння шкірних покривів.

До найбільш популярних засобів, що застосовується для лікування лишаю, відноситься саліцилова, сірчано-Дегтярна, сірчана, флореналовая і ріодоксоловая мазь, а також такі препарати для зовнішнього застосування, як нафтіфін, мікозолон, тербінафін, біфоназол, ізоконазол і багато інших.

Хотілося б підкреслити, що мазь від лишаю у дітей можна використовувати тільки після ретельної діагностики.

Так, при лікуванні оперізувального і бульбашкового лишаю призначається оксолінова мазь, при плоскому лишаї - теброфенова. При різнобарвному лишаї дуже ефективний клотримазол, а при лікуванні висівкоподібного лишаю добре себе зарекомендували нафтіфін і ламізил. Хорошим протигрибковим і протівочесоточним засобом вважається сірчана мазь, що володіє антисептичними властивостями.

Попередження! Для того щоб уникнути різних алергічних проявів, перед тим як використовувати призначену лікарем мазь від лишаю у дітей, її в невеликій кількості рекомендується нанести на 2 години на невелику ділянку шкіри. Тільки після цього, за відсутності шкірних проявів, можна починати антімікотіческій терапію. В іншому випадку необхідно звернутися до фахівця для заміни препарату.

{/LikeAndRead}