Лишай на тілі людини

Лишай на тілі людиниЛишай, що є вражаючим шкірний покрив і рідше слизові оболонки інфекційним захворюванням, передається контактним шляхом і широко поширений серед дитячої групи населення. Саме дітки відрізняються слабким імунітетом, недостатньо серйозним ставленням до дотримання особистої гігієни та великою любов'ю до братів наших менших, зокрема кішкам і собакам - носіям даної інфекції.

Ознаки позбавляючи

Ознаками зараження даним захворюванням є шкірний свербіж, лущення, поява плям характерного відтінку з нерівними рваними краями і больові відчуття в місцях ураження.

Лишай на тілі людини потрібно починати лікувати після детального обстеження організму, шляхом взяття необхідних посівів з уражених шкірних ділянок для ідентифікації збудника. Народні методи лікування можливі лише після узгодження з лікарем. В іншому випадку, при неправильно поставленому діагнозі, є ймовірність зараження великої кількості людей у зв'язку з небезпекою даної інфекції.

{LikeAndRead}

Лікуємо лишай на тілі людини

Лишай на тілі людини лікується як місцевим способом, так і загальним. Перший вид лікування характеризується змазуванням уражених місць протигрибковими мазями та кремами, позбавлятися від жару і сверблячки і згубно впливають на мікрофлору; в якості підсушують коштів використовуються йод і фукорцин.

Загальна терапія характеризується зміцненням ослабленого імунітету.

Народні методи лікування

У народній медицині відомо кілька перевірених методів, що допомагають ефективно вилікувати лишай на тілі людини.

  • По черзі наносяться на місця ураження йод і зеленка позбавлять від інфекції через півтора тижні. Постійно втирається в шкіру журавлинний сік допоможе забути про лишаї вже через три дні.
  • Ще одне цікаве і перевірений засіб - газетний попіл. Для цього потрібно підпалити газету і рідиною, яка залишиться після її згоряння, швидко змастити уражене місце. Двох-трьох таких процедур буде достатньо для одужання.
  • Ну і зовсім простий спосіб - лікування яйцем, яке потрібно розбити (білок і жовток використовувати для власних потреб), а рідиною, що знаходиться під пленочкой всередині яйця, змащувати уражене місце.

Лікування позбавляючи є тривалим процесом, і навіть повне зникнення грибка з шкірного покриву нічого очікувати бути свідченням повного одужання; про даний факт може сказати тільки зроблений аналіз крові.

{/LikeAndRead}