Котячий лишай у людини

Котячий лишай у людиниКотячий лишай - це поширене, грибкове захворювання шкірного покриву. Проявляється плямами рожевого кольору, навколо яких утворюються ободки з меленьких прозорих бульбашок. У сучасній медицині таке захворювання має назву мікроспорія, а в народі отримало назву лишай.

Переносником такої неприємної інфекції є кішки. Саме тому можна сказати, що повна назва такої хвороби - це котячий лишай у людини. Як правило, заразитися найчастіше можна від бездомних котів чи маленьких кошенят, у яких ще низький імунітет і вони більш схильні стати переносником такої грибкової інфекції. Тому, перш ніж погладити тварину, потрібно бути гранично уважними. Але як бути, якщо ви все ж заразилися таким неприємним захворюванням?

{LikeAndRead}

Котячий лишай у людини - способи лікування та профілактика захворювання

Лікування буде правильно почати, якщо перед цим пройти лабораторне дослідження. Діагностується котячий лишай у людини саме за допомогою мікроскопічного обстеження, після чого хворому призначається правильне лікування. У разі, якщо візит до лікаря-дерматолога відтягувати, ви тим самим сприяєте тому, щоб грибкова інфекція і далі поширювалася. Адже котячий лишай у людини дуже важко зовсім локалізувати, і він може захоплювати все нові ділянки і позиції.

Щоб вилікувати котячий лишай у людини, потрібно запастись терпінням, але ні в якому разі не опускати руки! Хоча лікується він довго? але побороти все ж можливо.

Починається все з дезінфекції всього, де може перебувати грибок. За допомогою розчину з хлоркою необхідно перемити і перепрати можливі джерела. Що стосується ділянок на шкірі рук, ніг і голови, то самолікуванням займатися не рекомендується. Існує маса сучасних мазей, препаратів, які дуже добре себе зарекомендували.

Дієві рекомендації народної медицини

Любителі народної медицини лікують котячий лишай у людини, наприклад, за допомогою родзинок, яблучного оцту, часнику або за допомогою журавлини. Можна приготувати і використовувати суміш з календули, лопуха і шишок хмелю. Отримавши приготовлену суміш, наносите на шкірні ділянки, і така мазь є не менш дієвою. Такі елементарні народні засоби - прекрасна підмога, але тільки на початковому етапі. Якщо часто натирати покрив шкіри часником, то можна в короткі терміни його очистити. Ще один з найефективніших простих методів - суміш березових вугіллячок з соком подорожника, яку рекомендується втирати в ділянку ураження. Ну і нарешті, сама настоянка з часнику на спирту теж буде вкрай ефективна на першому етапі.

{/LikeAndRead}