Як лікувати стригучий лишай

Як лікувати стригучий лишайСтригучий лишай - це неприємне і хворобливе шкірне захворювання. Дане захворювання можна зустріти у тварин і у людей. Лишай - це грибок, найчастіше проявляється на волоссі.

Уражені грибком волосся швидко ламаються близько самого кореня і випадають. Дуже турбує сильний свербіж і лущення. Стригучий лишай також дуже часто зустрічається і на гладкій шкірі. У початковій стадії зазначені ознаки можуть бути зовсім непомітні.

Виникнення симптомів добре видно на спині, руках і ногах. Шкіра сильно червоніє, з'являється припухлість, потім утворюються гнійні пухирці, які лопаються і створюють скоринку. Крім свербежу ви відчувається і печіння. Якщо у вас на шкірі з'явилися дивні сверблячі плями, можливо, це стригучий лишай, у зв'язку з цим виникає питання, звідки він з'явився і як лікувати стригучий лишай?

{LikeAndRead}

Як можна заразитися стригучий лишай, і як лікувати стригучий лишай

Заразитися стригучий лишай можна від тварин, чужих речей, взуття, рушників, гребінців та інших речей сторонніх людей. Щоб звести ризик захворювання позбавляємо до мінімуму, слід регулярно дезінфікувати ванну, предмети гігієни, а предмети сторонніх людей не рекомендується використовувати. Мийтеся після відвідування пляжів, басейну, купання в річках і водоймах.

Чим і як лікувати стригучий лишай

Якщо на тілі виявлені симптоми, схожі на стригучий лишай, слід якомога раніше звернутися за допомогою до лікаря-дерматолога. Стригучий лишай на ранніх стадіях добре лікується, але якщо упустити момент, то захворювання може перейти в хронічну форму.

У лікуванні стригучого позбавляючи допомагають сірчано-дігтярні і сірчано-саліцилові мазі, а щоб пригальмувати розвиток і поширення грибка по тілу, необхідно промивати уражені ділянки шкіри слабким розчином оцту, часниковим або лимонним соком.

Як лікувати стригучий лишай натуральними засобами?

  • Потрібно дрібно порізати капустяний лист, до нього додати столову ложку рідкої сметани і акуратно прикласти до ранки.
  • Відіжміть свіжий буряковий сік, змішайте з медом або сумішшю гірчиці і яблучного оцту. Потрібно бути дуже акуратними з цією маззю, вона може спалити шкіру.
  • Регулярно промивайте ранки мильним розчином. Потім слід втирати сік подорожника, перемішаний з березової золою.
  • Ранки слід обробляти зеленкою або йодом. При нанесенні розчину йоду і зеленки на ранку намастіть не тільки уражену шкіру, а також потрібно злегка виходити за межі ранки.

Після закінчення лікування, хворий повинен перебувати під наглядом лікаря ще близько трьох місяців.

{/LikeAndRead}