Як лікувати оперізуючий лишай

Як лікувати оперізуючий лишайОперізує лишай, що носить ще назву герпес, часто зустрічається у людей. На це є свої причини і при поставленому діагнозі варто думати про лікування. Якщо своєчасно не вжити заходів, то може ситуація погіршитися і спричинити за собою серйозні проблеми.

Чим і як лікувати оперізуючий лишай

Надання допомоги може виражатися різними методиками, які носять безпечний характер. Якщо цікавить, ніж вилікувати оперізуючий лишай, тоді відповідь ось. Лікування тільки комплексне. Основна мета: знизити свербіж, зменшити біль, зняти запалення, знищити вірус герпесу.

Вітаміни, компреси з холодної води, правильне харчування - це перші процедури, які зможе виконати кожен хворий. Так можна буде зміцнити імунітет, набратися сил. Вітаміни C, B - це основа харчування людей, у яких герпес.

{LikeAndRead}

Коли з'являються на шкірі пухирці, варто користуватися розчином зеленки або рідиною Кастеллані. Для підсушування кірочок підійде і розчин марганцевокислого калію.

Народна медицина проти оперізувального лишаю

З герпесом можна боротися за допомогою різних трав. Цікавить, як лікувати оперізуючий лишай методами народної медицини? Перед прийомом їжі можна приймати настоянку кореневища імбиру або настоянку з кореня верби. Ці лікувальні препарати відмінно зміцнюють імунітет, допомагають побороти хворобу.

Лікарські препарати

Лікувати оперізуючий лишай можна також за допомогою медичних препаратів. Дуже добре допомагає при такому герпесі Метісазан. Його слід приймати протягом 8 днів. Якщо такого ліків немає, тоді можна скористатися противірусними ліками. Наприклад, Валацикловір, Ацикловір та інші препарати допоможуть впоратися з хворобою.

Не знаєте, як лікувати оперізуючий лишай, можна просто звернутися до лікаря. Не чекайте швидкого результату після прийому ліків, доведеться трохи почекати. Бувають випадки, коли герпес носить важкий характер, що виражається в сильних болях, свербінні. Тоді потрібно застосовувати похідні гамма-аміномасляної кислоти.

Рекомендується використовувати комплексне лікування. Воно включає здорове харчування, противірусні препарати і застосування мазей. Можна у лікаря дізнатися, як лікувати оперізуючий лишай, і отримати необхідну консультацію. Доктор може приписати сильний препарат під назвою «Фамвір», але його видають за рецептом. Вилікувати лишай нескладно, якщо підійти до цього питання серйозно.

{/LikeAndRead}