Як позбутися від висівкоподібного лишаю

Як позбутися від висівкоподібного лишаюПерш за все, слід врахувати, що це грибкове захворювання інфекційної природи, яка потребує комплексного підходу в терапії. Тому для початку варто проконсультуватися у фахівця, який призначить відповідне лікування даної проблеми і пояснить, як позбутися висівкоподібного позбавляючи назавжди.

Лікарська терапія

До медикаментозним методам лікування відносять: використання саліцилового або резорциновий спирту, яким вранці і ввечері обробляють поверхню мокнущего ділянки шкіри для її підсушування. Потім наносять саліцилову або сірчану мазь, втираючи їх в уражену шкіру. Місцево використовуються фунгіцидні засоби - розчин Клотримазолу, Біфоназолу, шампунь Кетоконазол, спрей Тербінафін і т.д.

При поширеній формі хвороби або частих рецидивах призначають курс таблетованих препаратів - Інтраконазол, Кетоканазола і Флуконазола.

{LikeAndRead}

Також лікар може призначити вам курс опромінення шкірних покривів ультрафіолетом. При ускладненому бактеріальному перебігу висівкоподібного лишаю призначають антибіотикотерапію.

Як позбутися від висівкоподібного позбавляючи народними засобами

У багатьох довідниках з нетрадиційної медицини докладно описано безліч рецептів для лікування грибка. З успіхом застосовуються настої трав рути запашної, звіробою, календули, чистотілу, які наносять безпосередньо на ділянки з грибком або додають при прийнятті ванн. Також місцево використовується цибульний і часниковий сік, дьоготь, яблучний оцет.

Важливо в період лікування висівкоподібного позбавляючи ретельно дотримуватися правил індивідуальної гігієни: підтримувати натільну і постільну білизну, особисті предмети в чистому стані, виключно методом кип'ятіння або, після звичайного прання, обов'язково проглажівая гарячою праскою. Рекомендується носити одяг з натуральних матеріалів, виключаючи синтетику. Після одужання цей одяг рекомендується видалити.

Як позбутися від висівкоподібного лишаю вам також може підказати дієтолог: при лікуванні захворювання слід дотримуватися раціону харчування, що містить мінімальну кількість цукру і вуглеводів.

Якщо з вами проживає хворий з подібним захворюванням, вам слід виключити контактування з ним, щоб уникнути зараження один від одного і якнайшвидшого одужання. Обов'язково проводите прибирання приміщення, в якому перебуваєте.

Дотримуючись вищеописаних рекомендацій про те, як позбавитися від висівкоподібного лишаю, ви зможете з великою часткою ймовірності вилікуватися від цієї недуги назавжди.

{/LikeAndRead}