Як вилікувати стригучий лишай

Як вилікувати стригучий лишайЄ кілька різновидів лишаю. Оперізуючий, різнокольоровий, червоний плоский, стригучий. Виявляються вони по-різному, але завжди порушується поверхню шкіри, уражене місце свербить і лущиться. Не всі види позбавляючи заразні. Але стригучий лишай передається при контакті, в тому числі з тваринами. І він найбільш поширений.

Стригучий лишай виникає в результаті появи на шкірі грибка мікроспорія і його розвитку. Найчастіше цей грибок оселяється на волоссі. На тілі грибок виявити і вилікувати легше. Симптоми лишаю - почервоніння, припухлість, потім пухирці, на місці яких після їх лопанья утворюються скориночки. Велике місце свербить і свербить, іноді відчувається печіння.

Як вилікувати стригучий лишай у людей

Фармацевтична промисловість давно вже випустила ефективні ліки для боротьби зі стригучий лишай. Зазвичай лікар призначає антибіотики, протигрибкові препарати, типу нізорала, ламизила, гризеофульвіну, орунгала. В якості мазей місцевого застосування використовуються сірчано-Дегтярна, сірчано-саліцилова, мікозолон, мазь Вількінсона.

{LikeAndRead}

Для зручності лікування зазвичай волосся в ураженому грибком місці збривають. Якщо є поодинокий вогнище ураження, антибіотики не призначають, використовують тільки місцеве лікування. У будь-якому випадку, корисно скористатися порадами лікаря, як вилікувати стригучий лишай.

З народних засобів використовують такі методи: змащують роздавленої ягодою родзинок, краще темного; прикладають бинт, просочений яблучним оцтом, змащують часточкою свежеразрезанного часнику, потім втирають суміш товченого березового вугілля з соком лопуха.

Компрес із соку журавлини теж добре допомагає. Його прикладають три рази на день на дві години. Ще народна практика рекомендує втирати гарячу мазь із суміші жовтої сірки і дерев'яного масла (це нижчий сорт оливкової). Поради досвідчених бабусь, як вилікувати стригучий лишай, теж можуть бути досить ефективні, вони перевірені століттями.

Профілактика

В якості профілактики поширення інфекції на інші ділянки шкіри і зараження інших людей весь одяг і постільну білизну хворого кип'ятять. Уражене місце намагаються не чіпати. Якщо вогнище грибка знаходиться на тілі, голову перев'язують хусткою, її лікувати важче. Протипоказано мочити хворе місце, так як грибок дуже добре розвивається у вологому середовищі. Бинтувати вогнище захворювання теж не можна, тільки на час прикладання лікувальної мазі, ненадовго.

Після лікування необхідно зробити обстеження у Шкіряник, чи не залишилися на шкірі частинки гриба.

Як вилікувати стригучий лишай у тварин

Для лікування кішок використовують настоянку прополісу, йод. Мажуть ними хворе місце. У зоомагазині є спеціальна мазь для лікування тварин від лишаю.

{/LikeAndRead}