Як вилікувати рожевий лишай

Як вилікувати рожевий лишайЛишай Жибера - це шкірне захворювання. Воно носить аллергоінфекціонний характер. Причини виникнення цього захворювання не вивчені до кінця. За припущенням вчених, такий лишай може виникнути внаслідок потрапляння вірусу під шкіру в той час, коли організм ослаблений.

Захворювання в основному виникає у весняний час року при захворюванні або при переохолодженні. Вірус передається через предмети. Наприклад, гребінець, рушник зараженого.

Перед тим як відповідати на питання, як вилікувати рожевий лишай, необхідно чітко усвідомити, що для лікування необхідно дотримуватися дієти.

При рожевому лишаї призначається дієта, в якій виключені наступні продукти:

  • Яйця
  • Шоколад
  • Чай
  • Кава
  • Горіхи
  • Алкоголь
  • Так само до списку можна спокійно додати ще все гостре.

Щоб лишай не почала переростати в екзему - не можна митися мочалкою і милом. Можна митися лише під душем, інакше ніякі відповіді на питання, як вилікувати рожевий лишай, не допоможуть. Виключається будь-яка косметика на п'ять тижнів. Бажано не засмагати і не носити синтетику.

{LikeAndRead}

Як вилікувати рожевий лишай: препарати, які застосовують при лікуванні

З лікарських діючих препаратів найчастіше призначають будь-який препарат, який знімає свербіж, також виписують комплекс вітамінів для якнайшвидшого підвищення імунітету. Таке ж лікування призначають і при інших видах лишаю. Воно найоптимальніше при появі лишаю.

А для зовнішнього застосування виписують цинков-водну суміш і кортикостероїдні крему. Також корисно змащувати ділянки тіла, де утворився лишай, обліпиховою олією.

Якщо хвороба запущена, то починають застосовувати антибіотики. Антибіотики повинні бути широкої дії.

Народні засоби від рожевого лишаю

Яблучний оцет. Потрібно змащувати ділянки, заражені лишаєм. Це найпоширеніший метод.

У темну тару потрібно засипати листя чистотілу. Далі залити їх горілкою. Горілка повинна покрити чистотіл. Наполягати кілька тижнів. Для профілактики потрібно пити по десять крапель двічі на день. Також можна притирати лишай настоянкою, яка є відповіддю на питання, як вилікувати рожевий лишай.

Зробити настоянку з ложки (їдальні) квіток в сухому вигляді бузини, залитих окропом. Настояти це все півгодини і пити по чотири столові ложки по 3 рази за день.

Конус з паперу потрібно поставити на тарілку. Стояти він повинен у вертикальному положенні. Підпалити їй край і дочекатися повного згоряння. На тарілки утворюється «смола». І цією смолою протирати ділянки, які заражені. Якщо смола підсохла, то розбавити її краплею спирту.

{/LikeAndRead}