Як вилікувати лишай у людини

Як вилікувати лишай у людиниЗахворювання лишай - це висип на шкірі, яка може бути викликана грибами і вірусами. Іноді буває, що за певних різновидах позбавляючи важко встановити збудника.

Лікування такого захворювання як лишай складається з декількох етапів: терапія зовнішня, вживання антигістамінних засобів, седативних препаратів, іноді прописуються антибіотики.

Дуже ефективними бувають процедури: фотомодифікація та фізіотерапія крові. Але для даних процедур необхідно обстежитися. Потрібно з'ясувати, в якому стані нервово-психічний і гормональний статус пацієнта, а також визначити, в якому знаходиться стані шлунково-кишковий тракт.

Як вилікувати лишай у людини

Якщо захворювання було виявлено вчасно, то лікування триватиме протягом місяця. Висипання і біль зникнуть. Бактеріальні, вірусні, паразитарні та грибкові дерматози на сьогоднішній день явище нерідке. Патологічні шкірні прояви досить часто зустрічаються. Лікар дерматолог призначає кваліфіковане лікування, враховуючи причини виникнення лишаю і стадії його розвитку.

{LikeAndRead}

Лікар дерматолог призначає необхідні препарати, що відновлюють захисні функції організму людини, і прописує комплексне лікування, в яке включена раціональна імунотерапія, яка спрямована на лікування хронічної патології.

Існує ряд провокуючих чинників:

  • вірусні інфекції;
  • ослаблення імунної системи;
  • часті стресові ситуації;
  • переохолодження;
  • алергічні реакції.

Зовні лишай виглядає як червоні або рожеві плями з розмитими межами, з гнійними бульбашками, які починають сильно і болісно свербіти.

Починаємо лікування позбавляючи

Спочатку необхідно звернутися до лікаря, який встановить правильний діагноз і призначить потрібну терапію. Різноманітні шкірні хвороби дуже схожі між собою, і навіть досвідчений лікар дерматолог може не відразу встановити діагноз без необхідних тестів і аналізів. Займаючись самолікуванням, можна витрачати великі гроші на ліки і очікувати позитивного результату, а в підсумку неправильний діагноз може викликати патологію, яка з часом перейде в хронічну форму.

За допомогою нехитрих способів можна вилікувати два види лишаю - стригучий і різнобарвний. Ці два види позбавляючи зустрічаються частіше, ніж інші.

Далі наводяться способи, як вилікувати лишай у людини

Стригучий лишай лікується протигрибковими засобами. Якщо захворювання було виявлено вчасно, то прописують препарати: Клотримазол, Ламізил, Міконазол - ці препарати однаково ефективні. Уражену шкіру змащують з регулярністю 2-3 рази протягом дня. Наносити лікарський засіб потрібно на уражене місце. Також можна використовувати йод, який підсушить місця ураження.

Якщо лишай з'явився на голові, то мити волосся бажано лікувальним шампунем. При збільшеному розмірі вогнища захворювання рекомендують на додаток використовувати спеціальні мазі з антибіотиками (Гризеофульвін, Кетоконазол, Орунгал). Мазі руйнують клітини грибків і не дають розмножуватися далі.

Лікування різнобарвного лишаю. Кращий засіб для лікування від різнобарвного лишаю - це гаряче сонце, ультрафіолет згубно впливає на грибок. Грибки вростають в клітини шкіри і живуть в них довгі роки, тому «прогнати» їх звідти не просте завдання.

Отже, як вилікувати лишай у людини, у якого з'явився різнокольоровий лишай. Для цього потрібно використовувати протигрибкові, отшелушивающие і розм'якшуючі кошти. Лікування різнобарвного позбавляючи рекомендується проводити таким чином: протягом дня необхідно змащувати вогнище Ламізилом, ввечері треба обробити шкіру саліциловим спиртом, на ніч нанести протигрибковий крем. Інші різновиди позбавляючи лікуванню піддаються набагато складніше. Плоский лишай не вилікувати без допомоги лікаря. Це лише деякі поради, як вилікувати лишай у людини.

{/LikeAndRead}