Як вилікувати лишай у дитини

Як вилікувати лишай у дитиниІноді на тілі дитини утворюються рожеві цятки овального кольору. Вони свідчать про шкірному захворюванні - лишаї. Не варто панікувати. Як вилікувати лишай у дитини - питання, яке задають більше 90% батьків.

При появі цієї недуги багато батьків намагаються лікувати його самостійно за допомогою рецептів народної медицини. Так робити не варто. Навіть самі кваліфіковані лікарі не можуть відразу поставити правильний діагноз за зовнішніми ознаками захворювання. Слід звернутися до лікаря, і саме він пояснить батькам, як вилікувати лишай у дитини. Однак є ряд рекомендацій, дотримуючись яких, можна позбутися від захворювання.

Рекомендації як вилікувати лишай у дитини

Перш за все, слід відмовитися від прийняття ванни, так як при зіткненні з водою можуть бути вражені ще великі ділянки тіла.

{LikeAndRead}

Одяг для дитини варто вибирати з натуральних матеріалів. Тепле і вологе середовище є помічником прогресування лишаю. Краще зупинити свій вибір на бавовняних виробах. Вони ідеально вбирають піт і іншу вологу. Якщо ж дитина сильно потіє, то варто його обтирати розчином, приготованим з води і куховарської солі.

До догляду за одягом хворої дитини пред'являються підвищені вимоги. Її потрібно спочатку кип'ятити, потім лише прати. Ці заходи необхідні для подальшого нерозповсюдження спор грибка.

Щоб позбутися від захворювання, слід обмежити перебування дитини на сонці. Дотик ультрафіолетових променів і ураженого місця може призвести до серйозних шкірних проблем. Тому для прогулянок слід вибирати ранковий або вечірній час.

На час лікування захворювання необхідно захистити дитину від контакту з бродячими тваринами, перш за все кішками. Саме вони є носіями грибкових захворювань, зокрема викликають стригучий лишай.

Перевірені способи лікування

Є ряд способів, як вилікувати лишай у дитини, які перевірені часом. Ефективно лікування при використанні масел. Краще зупинити вибір на обліпиховій, звіробійному і маслі шипшини. Необхідно змащувати уражені ділянки тіла від 5 разів на день.

Дерматологи радять поряд з медичними препаратами вживати відвари і настої з кореня солодки. Вони володіють антисептичним ефектом і активно борються з недугом.Рекомендацій про те, як вилікувати лишай у дитини, досить багато. Перш ніж приступити до боротьби із захворюванням слід відвідати лікаря. Саме він допоможе розробити ефективну програму лікування лишаю.

{/LikeAndRead}