Температура при ларингіті у дітей

Температура при ларингіті у дітейЛарингіт - досить поширене захворювання у дітей перших 3-5 років життя. Протікати це захворювання може з різними симптомами, в тому числі і з підвищенням температури тіла.

Симптоми ларингіту

Спільними симптомами ларингіту є: почервоніння горла, його набряклість, хрипота, нежить і різке підвищення температури. Присутність тих чи інших симптомів у дітей залежить від того, в якій формі протікає захворювання, так як ларингіт може бути гострим або хронічним.

Симптоми можуть бути різними ще і залежно від того, в якій частині дихальної системи сконцентровано захворювання: тільки в гортані або ж ще й в трахеї.

Особливо небезпечним вважається гострий ларингіт у дітей до року, так як протікає він на тлі досить високої температури з сильними нападами сухого «гавкаючого» кашлю та утрудненого дихання, тобто задишки. При такій картині розвитку захворювання слід негайно викликати швидку допомогу, так як дитина може задихнутися.

{LikeAndRead}

Температура при ларингіті у дітей

Найчастіше температура при ларингіті у дітей дуже висока, хоча в деяких випадках вона може бути субфебрильною, не більше 37,2-37,4 С. У такій ситуації дитину потрібно заспокоїти і провести з ним процедури, що полегшують стан і поліпшують дихання: ручні і ножні теплі ванни і інгаляції, зменшують набряк слизової.

Температура при ларингіті у дітей може підніматися досить стрімко і до високих значень. У цьому випадку її необхідно збити жарознижувальними препаратами, призначеними для дітей, на основі парацетамолу або ібупрофену.

Поступово, разом із зникненням набряку слизової, температура у дітей при ларингіті перестане підніматися. Що стосується призначень антибіотиків при цьому захворюванні, то вони на підвищену температуру ніяк не впливають. З її допомогою організм самостійно бореться з хворобою, а антибіотики цьому можуть тільки зашкодити.

У випадку розвитку бактеріальних ускладнень захворювання, таких як бронхіт, запалення легенів, призначення антибіотиків виправдано.

Наявність температури у дитини не повинно лякати батьків. Їм слід пам'ятати, що висока температура при ларингіті у дітей не є хворобою - це всього лише її симптом, свого роду захисний механізм людського організму проти інфекції. Її наявність є необхідною при течії будь-яких вірусних та бактеріальних інфекцій, так як висока температура скорочує тривалість перебігу хвороби, робить її не такою заразною.

{/LikeAndRead}