Симптоми ларингіту у дорослих

Симптоми ларингіту у дорослихЛарингітом вважається запальне захворювання, яке пов'язане зі слизовою оболонкою гортані. Дуже важливо вчасно виявити симптоми ларингіту у дорослих і почати правильне лікування.

В основному, таке захворювання характерно для холодної пори року, сильного вітру і сльоти. Розділяють хронічний і гострий ларингіт, при цьому симптоми у них схожі.

Симптоми ларингіту у дорослих

Основним симптомом ларингіту є хрипкий голос. Також під час хвороби може з'явитися біль при ковтанні, першіння або сухість у роті. Через деякий час з'являється сухий кашель, який плавно перетікає у вологий. У хворих спостерігається головний біль і підвищена температура. У період захворювання може повністю прірву голос на кілька днів, а рівень лейкоцитів у крові буде завищений.

{LikeAndRead}

Крім цього через звуженої голосової щілини може розвинутися ускладненість дихання. Дуже важливо при перших же симптомах звернутися до фахівця за консультацією. Правильне і своєчасне лікування запобігається хронічну стадію хвороби.

Симптоми ларингіту у дорослих дуже легко розпізнати, тому захворювання необхідно лікувати на початковій стадії.

Профілактичні дії під час ларингіту

  1. Якщо змінився голос і з'явилося першіння, то рекомендується пити більше рідини, в основному, тепле молоко і чай з медом. Також ефективними є полоскання горла з використанням евкаліптовій настоянки. Хворому краще на якийсь час відмовитися від куріння.
  2. Якщо болить горло, то рекомендується використовувати інгаляції з ментолом, полоскати горло настоянкою ромашки, соди і евкаліпта. Таким чином, в короткі терміни можна пом'якшити запальний процес. З раціону хворого необхідно виключити газовані напої і соки, і періодично накладати на шию компрес.
  3. Якщо з'явився нежить, то ніс слід промивати водою з содою кілька разів на день, використовувати краплі в ніс і вдихати тепле повітря.

Симптоми ларингіту у дорослих можуть з'явитися в зв'язку зі специфікою професії. Дуже часто творчі люди, наприклад, актори, співаки та багато інших зірок страждають таким захворюванням. Також у групі ризику знаходяться лікарі, викладачі та хіміки.

Кожній людині слід дбати про своє здоров'я, тому симптоми ларингіту у дорослих повинен знати кожен. А лікування повинно проводитися тільки під наглядом досвідченого лікаря.

{/LikeAndRead}