Ознаки ларингіту у дітей

Ознаки ларингіту у дітейЛарингіт - причини

Гостре запалення горла зазвичай називають ларингітом. Його може викликати застуда, коливання температур, холодний або брудне повітря, перенапруження гортані, а також ряд хвороб, таких як кашлюк, кір або скарлатина.

Сиплість голосу є одним з основних симптомів ларингіту. Це пов'язано із запальним процесом, який проходить в гортані, і призводить до набряку голосових зв'язок. Іноді голос може пропасти повністю, стає дуже важко дихати. У такому випадку необхідно терміново вдатися до послуг швидкої допомоги, щоб виключити гострий стенозуючий ларингіт чи помилковий круп. При цих захворюваннях дитина може не вижити і померти від задухи.

Ознаки ларингіту у дітей, лікування

Ознаки ларингіту у дітей дуже прості, і його легко діагностувати в домашніх умовах. Попередником його є нежить. Потім з'являється першіння і сиплість голоси, сухий кашель і дитині важко дихати. Може бути присутнім біль при ковтанні і набряк. Особливо утруднено дихання вночі, з'являється своєрідний свист. Температура при цій хворобі присутня вкрай рідко і нечасто підвищується до високих показників.

{LikeAndRead}

  • Вивчивши ознаки ларингіту у дітей, лікування зазвичай призначається на прийомі у лікаря-педіатра. В першу чергу для відновлення зв'язок потрібно деякий період мовчати, щоб швидше відновити голосові зв'язки.
  • Корисні деякі інгаляції. В основному, це інгаляції з содою, маслами евкаліпта і ялиці. Це не повинні бути гарячі інгаляції, щоб додатково не травмувати запалені ділянки горла.
  • Дуже корисно тепле пиття молока з медом. Іноді підключають лікування антибіотиками і призначають відхаркувальні протикашльові препарати.
  • Важливо дотримання дієти. Вся їжа повинна бути теплою і не травмувати горло. Це, в основному, овочеві супи, варені каші. Всі солоне, гостре та гаряче, має бути виключено.

Ознаки ларингіту у дітей повинні бути своєчасно виявлені і ліквідовані. Важливу частину займає загартовування організму, підняття імунітету дитини. Він повинен займатися фізкультурою, часто бувати на свіжому повітрі, регулярно пропивати вітамінні препарати. Добре зайнятися плаванням у басейні. Дуже важливо правильно харчуватися і дотримуватися в домашніх умовах чистоту і порядок. Якщо ви прислухаєтеся до даних рекомендацій, то ларингіт вашій дитині загрожувати не буде.

{/LikeAndRead}