Препарати для лікування ларингіту

Препарати для лікування ларингітуЗапалення гортані, зване ларингітом, супроводжується болем при ковтанні, утрудненням дихання, набряком і звуженням голосової щілини, втратою голосу. Загальний стан хворого погіршується, часто виникає сухий кашель. Препарати для лікування ларингіту необхідно приймати для того, щоб не допустити переходу гострої форми захворювання в хронічну, а також з метою запобігання можливих важких ускладнень.

Добре пригнічує інфекційно-запальний процес у слизовій оболонці гортані відома всім з дитинства процедура змазування горла розчином Люголя з гліцерином.

Препарати для лікування ларингіту, що знімають набряк

До них відносяться такі антигістамінні засоби, як: Діазолін, Димедрол, Супрастин (побічна дія сонливість), Лоратадин, Цетиризин, Цетрин (протипоказані при бронхіальній астмі), Телфаст.

{LikeAndRead}

Боротьба з кашлем

Зняти сухий кашель при ларингіті допоможуть таблетки Лібексін, які ковтають, не розжовуючи, інакше вони можуть викликати оніміння порожнини рота, Стоптусин, Глауцин, пакселадин. Кошти на основі Кодеїну досить ефективні, однак викликають різні побічні дії і звикання. Для придушення кашлю різного походження використовують препарати на основі Декстрометорфану, який пригнічує збудливість кашльового центру: сироп Глікодин, таб. Грипекс, Тофф +, туссин +.

Усуваємо біль у горлі

Помірним місцевоанестезуючу дію мають препарати для лікування ларингіту у вигляді аерозолів: Каметон і Ингалипт. Аерозоль Биопарокс містить у своєму складі антибіотик Фузафунгін і швидко знімає запальний процес. Його можна призначати вагітним і годуючим, однак, є одна особливість - тривале застосування Биопарокса небажано.

Таблетки Септефрил, що володіють широким протимікробну дію, при ларингіті розсмоктують до повного розчинення близько 6 разів на добу. Аналогічно можна використовувати драже Фалімінт або пастилки Септолете.

Перш ніж почати приймати препарати для лікування ларингіту, не полінуйтеся відвідати лікаря, так як самолікування може нашкодити вашому організму. Не забувайте про додаткові заходи, що забезпечують швидке одужання: дотримуйтесь спокій, що не напружуйте голосові зв'язки, краще якийсь час взагалі помовчати, відмовтеся від куріння, виключіть з раціону гострі страви. Також рекомендується тепле пиття і зігріваючі компреси.

{/LikeAndRead}