Гострий ларингіт у дітей

Гострий ларингіт у дітейЯк протікає гострий ларингіт у дітей? Що робити? Як лікувати? Чи наслідки? - Ці питання найчастіше цікавлять батьків, діти яких зіткнулися з такою неприємною проблемою, як гострий ларингіт. Що ж до симптомів ларингіту, то вони досить характерні: голос змінюється, з'являється сухий кашель, дихання сильно ускладнюється.

Гострий ларингіт у дітей найчастіше проходить з досить характерним кашлем: хрипким і гавкаючим. Дзвінкий чарівний голосок вашого чада стає гавкаючим і хрипким, а під час плачу так і зовсім зникає.

Гострий ларингіт у дітей? Що це за хвороба?

Ларингіт - це запалення, при якому вражається гортань, в деяких випадках тільки лише окремі її ділянки. Найчастіше гострий ларингіт у дітей швидко лікується і проходить без наслідків. Але якщо організм дитини ослаблений, можливо, виникнення деяких ускладнень: хрящі гортані можуть запалитися з нагноєнням, так само запалитися може і клітковина шиї та ін

{LikeAndRead}

Якщо ж цю хворобу, яка виникає у дитини досить часто, неправильно лікувати, то гострий ларингіт стає хронічним. З'являється набряк слизової гортані, також може виділяти багато слизу, або ж в іншому разі, навпаки, покриватися кіркою. Коли виникає ускладнення, варто побоюватися виникнення такого небезпечного захворювання як помилковий круп.

Причини виникнення гострого ларингіту у дітей

В організмі дитини знаходиться вірус, якому сподобалася саме слизова оболонка, він і служить причиною виникнення захворювання. При розмноженні вірус може викликати набряклість поверхні гортані, і після цього зв'язки починають втрачати гнучкість.

Причин безліч - постійний крик і плач, звичка дихати немає носом, а ротом на вулиці. Але гострий ларингіт у дітей супроводжується не тільки лише осипнув, але так само може з'явитися біль у горлі, сухість і дискомфорт при ковтанні.

Швидко допомогти дитині позбутися цієї неприємної хвороби можна, якщо повністю, навіть пошепки заборонити дитині говорити. Днем давати йому рясне, тепле пиття (відвари, молоко, чаї тощо). Часто для лікування такого захворювання, як гострий ларингіт у дітей, використовують і антибіотики. У процес лікування включені і таблетки, в які входять антисептики. Не варто також забувати про народне методі лікування - вовняний шалик на шиї може і прикрасити, і зігріти.

{/LikeAndRead}