Інгаляції при ларингіті у дітей

Інгаляції при ларингіті у дітейЛарингіт - захворювання, яким найчастіше страждають діти. Виникає він на тлі загального переохолодження дитини, що страждає частими простудними захворюваннями зі зниженим імунітетом.

Лікування ларингіту

Лікування цього захворювання у дітей має бути комплексним, а це означає, що воно повинно включати в себе прийом жарознижуючих засобів, антигістамінних, а при необхідності і антибактеріальних. Поряд з перерахованих вище лікуванням потрібні інгаляції при ларингіті у дітей вологою парою. Ці процедури надають істотну лікувальну дію, так як пара проникає в органи дихальної системи і прогріває їх лікарським розчином, який має протизапальні і антимікробні властивості.

Інгаляції при ларингіті у дітей

Хворій дитині при ларингіті просто необхідні інгаляції. Для цього зазвичай використовують спеціальні інгалятори, як правило, це або ультразвукові інгалятори, або небулайзери, здатні зрошувати необхідними лікарськими розчинами порожнину гортані і навіть трахеї.

{LikeAndRead}

Якщо ж у будинку немає інгалятора, то його зможе замінити звичайна каструля з лікарським відваром або розчином. Складність цього методу в тому, що дуже складно регулювати температуру надходить пара, який здатний замість користі завдати шкоди, точніше, обпекти слизову.

Крім цього маленьких дітей практично неможливо змусити дихати кілька разів на день гарячою парою під ковдрою. Тому доцільніше виробляти інгаляції при ларингіті у дітей за допомогою небулайзера і спеціальних лікарських розчинів, призначених лікарем.

Робота цих пристроїв істотно відрізняється від звичайних парових інгаляторів. Вони випускають хмарка водяної пари кімнатної температури, що складається з фізіологічного розчину і лікарського препарату. Особливість такого водяної пари в тому, що він опускається вниз, а не вгору, як гаряча пара. Ця особливість допомагає проводити інгаляції навіть дуже маленьким дітям під час сну, досить прикріпити маску трохи вище голови дитини, і ліки потраплять за місцем призначення.

Лікарські розчини для інгаляцій

Інгаляції при ларингіті у дітей необхідно робити з розчинами, призначеними лікарем. Це можуть бути і антигістамінні препарати, муколітичні та судинозвужувальні засоби. На додаток до цього можна робити інгаляції з відваром лікарських трав з протизапальною і антисептичним ефектом.

{/LikeAndRead}