Ерозія матки у родили

Ерозія матки у родилиЕрозія шийки матки найчастіше виникає навіть у тих жінок, які ніколи не народжували. Слизова оболонка може бути уражена механічним або вродженим шляхом. Лікування цього захворювання проводиться в клініках, в амбулаторних умовах. Але в якості додаткового лікування бажано застосовувати місцеву терапію. Ерозія матки у родили повинна лікуватися тільки у лікаря-гінеколога.

Методи лікування

Лікар-гінеколог проведе огляд статевих органів, візьме аналізи, призначить кольпоскопію. Ерозія матки лікується різними методами, після вивчення результатів аналізів і консультації лікуючий лікар підбере найбільш відповідний метод.

Як правило, призначаються ватні тампони з ваготилом і солковагілом, які прикладаються до оболонки шийки матки. Після цього призначається відновний курс з використанням солкосеріловая і металураціловой мазями. Так лікується ерозія матки у родили.

{LikeAndRead}

Якщо таке лікування не допомагає, то лікарі вдаються до физиохирургических методам. Призначається лазерна коагуляція, кріодеструкція. Всі інші методики використовуються для лікування ерозії шийки матки жінкам, які народжували і більше не планують мати дітей.

Ерозія шийки матки у родили жінок

Якщо жінка ніколи не народжувала і планує найближчим часом стати мамою, то варто звернути увагу на заморожування рідким азотом, кріодеструкцію. Це недорога процедура, роблять її в усіх поліклініках і медичних центрах. У момент заморожування пацієнтка зовсім не відчуває болю, з'являється неприємний запах. Після лікування рясні виділення пропадають.

Іноді лікарі вдаються до радіохвильовому методу. Це ефективне лікування відноситься до розряду щадних методів поразки ділянок. Теж стосується і лазерокоагуляции - ефективного і сучасного методу лікування ерозії.

Найефективніший метод, за допомогою якого лікується ерозія шийки матки у родили, є аргоноплазмові коагуляція. Вона так само щадяще впливає на епітелії, не викликає рубцювання і не вимагає знеболення. На відміну від інших методів лікування, аргоноплазмові коагуляція володіє найвищим ступенем ефективності, а також швидко загоює рани в післяопераційний період.

Після висічення ерозії бажано скористатися свічками і відновити мікрофлору піхви, дотримуватися статевий спокій і приймати вітаміни за призначенням лікаря.

{/LikeAndRead}