Що таке ерозія у жінок

Що таке ерозія у жінок           На жаль, далеко не всі захворювання протікають у відкритій формі. Хворий може довгий час навіть не припускати про наявний у нього захворюванні. До числа цих захворювань відноситься і ерозія шийки матки, яка часто проходить без явних симптомів, наприклад, болів, порушень циклу та інших проявів, здатних насторожити будь-яку жінку. Саме тому лікарі наполягають на щорічному обстеженні у гінеколога.

Що таке ерозія у жінок?

Щоб відповісти на непросте запитання, що таке ерозія у жінок, важливо знати, як характеризується здоровий стан шийки. У здорових жінок плоский багатошаровий епітелій, розташований зовні матки, межує з шаром циліндричного епітелію, розташованого усередині каналу шийки матки, в області зовнішнього зіву. Зсув цієї граничної зони і носить назву ерозії.

{LikeAndRead}

Говорячи про те, що таке ерозія у жінок, не можна не звернутися до статистики. Як показують дослідження, від цього захворювання страждає приблизно дві п'ятих від усього жіночого населення. І половину з цих випадків складають захворювання у жінок у віці до 25 років. Окремо потрібно приділити увагу вродженої ерозії - вона зазвичай не потребує лікування у жінок у віці до 25 років і проходить сама собою.

Причини появи ерозії

Відповідаючи на запитання, що таке ерозія у жінок, не можна не звернути уваги на причини, внаслідок яких могло розвинутися захворювання. Однією з основних причин можна назвати різні запальні процеси і передані статевим шляхом інфекції. Так як за своєю суть ерозія - травматизація тканин шийки, ерозія нерідко виникає після пологів або аборту. Вкрай негативно позначаються і ранній початок статевого життя, рання вагітність, аборт або пологи.

Необхідність лікування ерозії

Сказати про необхідність того чи іншого лікування може тільки лікар. І таке захворювання, як ерозія, не стало виключенням. Лікуючий лікар-гінеколог, насамперед, зробить ряд необхідних аналізів, щоб уточнити діагноз. Це біопсія найбільш підозрілої ділянки шийки, онкоцітологіческое мазок для проведення цитологічного дослідження. Важливо здати аналіз і на наявність передаються статевим шляхом інфекцій. Завдяки цьому лікар не тільки зможе отримати найбільш повну картину захворювання, але й отримати інформацію про причину, що викликала захворювання. Нерідко захворювання, виявлене на початковій стадії, можна вилікувати, усунувши причину захворювання.

У разі, коли лікування все ж таки необхідно, лікар зможе більш детально розповісти хворий, що таке ерозія у жінок і підібрати найбільш відповідний спосіб лікування з чималої кількості методів, пропонованих сучасною медициною.

{/LikeAndRead}