Вправи при міомі матки

Вправи при міомі маткиДоброякісна пухлина, яка розвивається з м'язової тканини, як правило, з'являється у жінок до 35 років, в медицині таке захворювання називається міомою.

Виникнення цієї недуги може бути викликано різними причинами.

Причини виникнення міоми

Рясні місячні, збої менструального циклу, різкі коливання гормонів, зміна рівня естрогенів, нерегулярне статеве життя і багато інших.

Сучасні лікарі вважають, що міома може виникнути в результаті застою крові в тазостегнової області. Тому жінкам необхідно виконувати вправи при міомі матки, зміцнюють тазове дно, вивчити танець живота, займатися йогою і вести статеве життя регулярно.

Основні етапи лікування міоми включають в себе правильне харчування, очищення організму, помірні фізичні вправи, проведення курсу лікування препаратами, призначеними лікарем, і позитивний настрій до всіх оточуючих і до себе.

{LikeAndRead}

Основні вправи при міомі матки

Саме ефективне і просте вправу - надування і втягування живота. Роблять його стоячи, лежачи і сидячи. Протягом п'яти хвилин треба зробити близько 25 вдихів і видихів, повторювати вправу 12 разів на день.

Вправа на прес посилює кровообіг в області малого тазу і матки, а це гарна профілактика від розвитку міоми. Вправи на прес треба робити так, щоб вся основне навантаження доводилося на нижню частину м'язів живота.

Погане харчування провокує зростання міоми, а значить, крім поліпшення їжі рекомендуються вправи, що поліпшують роботу кишечника і шлунку. Вправа на велотренажері, біговій доріжці, плавання чудово впливають на самопочуття. М'язи починають працювати так, що шлунок і кишечник приходять у норму, залишилося тільки підібрати правильну дієту.

Щадні вправи при міомі матки підходять вже при жвавій і прогресуючу хворобу. Тривалі і надмірні заняття спортом можуть спровокувати прискорене зростання пухлини і викликати кровотечу і ускладнення.

Не можна виконувати вправи з гантелями, перенапружувати черевні м'язи, створювати навантаження в області малого тазу і живота. Прогулянка на велосипеді так само заборонено. Дозволяються йога, бігова доріжка, легкий біг.

Міома розвивається дуже повільно, і виявити її можна за допомогою УЗД. Виконуючи вправи при міомі матки, можна уповільнити її зростання, паралельно виконувати призначення лікаря.

{/LikeAndRead}