Видалення міоми матки лапароскопічним методом

Видалення міоми матки лапароскопічним методомМіома матки - це серйозне захворювання, яке вимагає своєчасного лікування. Міома вважається доброякісною пухлиною, яка розвивається в м'язовій тканині матки. У 35-45% жінок до 35 років виявляють міому. До частих причин виникнення міоми відносять гормональні порушення, перебої в менструальному циклі, зниження рівня прогестерону і естрогену, травматичні пологи, аборти, діагностичні вискоблювання і багато інших.

Лікування міоми

Лікування міоми проводять хірургічним, консервативним або комбінованим способом (коли в комплексі виявляється консервативне і хірургічне лікування). На жаль, консервативні способи лікування міоми не завжди ефективні. У цьому випадку вдаються до методів хірургічного лікування.

{LikeAndRead}

Найбільш затребуваним з них є видалення міоми матки лапароскопічним методом. Лапароскопічна міомектомія - це видалення міоми за допомогою Лапороскопія, спеціального інструменту, який вводиться в черевну порожнину через розрізи невеликого розміру, зроблені в черевній стінці. Такі операції роблять жінкам, які хочуть зберегти матку і в майбутньому можливість завагітніти.

Видалення міоми матки лапароскопічним методом

За звичайних операціях, які застосовуються в традиційній хірургії, в значній мірі травмується м'язова тканина черевної порожнини. Загоєння займає досить таки тривалий час. А видалення міоми матки лапароскопічним методом проводять через невеликі проколи і в ході хірургічного втручання не травмують м'язову тканину.

Переваги лапароскорпіческой міомектомії

Після процедури пацієнтка майже не відчуває післяопераційного болю (що позбавляє її від прийому знеболюючих препаратів), проводить менше часу в стаціонарі (зазвичай на це йде 1-2 дні). Видалення міоми матки лапароскопічним методом не залишає на тілі післяопераційних рубців, після операції в черевній порожнині не утворюються спайки, жінка швидше йде на поправку і вже найближчим часом може повернутися до нормального життя.

Недоліки та протипоказання лапароскорпіческой міомектомії

Недоліками лапароскорпіческой міомектомії є:

  • після видалення міоми залишається ймовірність появи рецидивів (нових вузлів)
  • у разі вагітності рубці на матці вимагають підвищеної уваги і спостереження за жінкою.

Протипоказаннями до видалення міоми матки лапароскопічним методом є серцево-судинні захворювання, коматозний і шоковий стан, виражене виснаження (кахексія), захворювання органів дихання, порушення згортання крові, грижа черевної стінки, діафрагмальна грижа.

{/LikeAndRead}