Субсерозна міома матки і вагітність

Субсерозна міома матки і вагітністьНайпоширеніша патологія при вагітності - міома матки. Це доброякісне новоутворення, яке розвивається в порожнині матки або зовні. Тіло міоми складається на вісімдесят відсотків з м'язової тканини, інше лише елементи тканини.

Формування стрижня пухлини відбувається з елементів гладком'язових тканини, які набувають комбінований характер. Субсерозна міома розвивається у жінок, які прибувають в репродуктивному віці до періоду менопаузи.

Симптоми міоми можуть виявити у себе молоді жінки у віці 20-25 років, причиною, швидше за все, буде спадковість, але все ж найчастіше вона зустрічається в період від 30 до 40 років.

Спровокувати появу міоми, як не дивно, можуть зовнішні фактори, які, так чи інакше, впливають на гормональний фон організму жінки: аборти, екстрена контрацепція і ожиріння. Субсерозна міома матки і вагітність, питання, який більшою мірою хвилює саму пацієнтку, лікарі вже давно успішно знаходять вихід з подібної ситуації.

{LikeAndRead}

Симптоми захворювання

  • труднощі із зачаттям;
  • порушення циклу менструації;
  • хворобливі відчуття в області живота, особливо при занятті спортом;
  • порушення роботи кишечника і сечового міхура.

Субсерозна міома матки і вагітність

Поєднання не дуже приємна, хоча й досить поширене. Для початку варто вислухати рекомендації лікаря, а потім строго їх виконувати і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

Є певні стандарти лікування, яким слідують лікарі гінекологи. Побоювання викликають наступні ознаки: множинна міома при вагітності, великий розмір - більше 5 см, видозміна матки, що приводить до деформації плоду, субсерезний вузол з тонкою ніжкою. В інших випадках субсерозна міома матки і вагітність можуть співіснувати під наглядом лікаря.

Як тільки у лікаря виникає хоч крапля сумніву, чи зможе існувати міома і вагітність, призначаються додаткові обстеження, які актуальні тільки для жінок, які завчасно планують вагітність. Тому обстеження потрібно пройти заздалегідь.

Проблеми, які може створити субсерозна міома матки і вагітність при виношуванні і родоразрешении:

  • порушення живлення вузлів міоми, що призводить до загрози зриву вагітності;
  • порушення взаємодії матері і плоду;
  • дуже сильний пізній токсикоз, що ні благотворно впливає на плід.

Якщо виникають подібні проблеми, лікар може прийняти рішення про прийняття екстрених заходів, це може бути передчасне розродження. Дії лікарів завжди спрямовані на те, що б зберегти дитину.

Якщо УЗД показало міому матки, ви цілком можете стати матір'ю. Субсерозна міома матки і вагітність - це досить поширена хвороба і досвід сучасної медицини дозволяє виносити і народити дитину з цим захворюванням.

{/LikeAndRead}