Засіб від безпліддя

Засіб від безпліддяМетоди лікування від безпліддя відносяться до двох основних групах - ВЕФ (відновлення фертильності природною) і ДРТ (допоміжні технології в репродукції). До групи ВЕФ відносяться такі засоби лікування - гістероскопія, лапароскопія і стимуляція овуляції, до ДРТ групі - штучна інсемінація і екстракорпоральне запліднення.

Засіб від безпліддя - стимуляція овуляції

Даний засіб направлено на стимулювання яєчників і збільшення вмісту фолікулостимулюючого гормону. Це скоєно безпечне і ефективний засіб для відновлення фертильності.

Штучна інсемінація як засіб від безпліддя

Це засіб введення обробленої сперми донора або чоловіка в порожнину матки за допомогою пластикового катетера, вставленого в шийку матки. Можливо паралельне призначення із застосуванням стимуляції овуляції, оскільки підвищується ефективність інсемінації.

{LikeAndRead}

ЕКО

Або інакше - запліднення поза організмом штучним способом, у пробірці. Етапи пробирочную методу:

  • Отримання жіночих яйцеклітин.
  • Запліднення донорською або спермою чоловіка.
  • Спостереження за ембріонами в лабораторних умовах.
  • Перенесення в порожнину матки отриманих ембріонів.

Засіб від безпліддя - гістероскопія

Це процедура дослідження і лікування патологій матки гістероскопом, який передає зображення порожнини матки на екран і допомагає здійснювати правильний введення інструменту в матку. Гістероскоп вводиться без хірургічного втручання в шийку матки. Процедура відносно безпечна.

Лапароскопія - ще один засіб від безпліддя

Це хірургічна операція з мінімальним ризиком, що проводиться під загальною анестезією. Крізь отвір в пупку пацієнтки вводиться лапароскоп, що дозволяє виводити зображення органів малого тазу на монітор. Для введення інших інструментів для операції робляться додаткові розрізи в низу живота.

Сурогатне материнство

Це метод введення ембріонів в матку жінки, яка генетично не пов'язана з ними. Яйцеклітини, витягнуті при амбулаторної процедурою, запліднюються спермою чоловіка пацієнтки і спостерігаються кілька днів у лабораторних умовах. Після ембріони з найвищим потенціалом вводяться в порожнину матки сурогатної матері.

Народні засоби лікування

Використовують загальні принципи зміцнення здоров'я і нормалізації природних процесів організму. Часто використовуються рослинні засоби і продукти бджільництва. У будь-якому випадку, порадьтеся з особистим лікарем, не займайтеся самолікуванням.

{/LikeAndRead}