Насіння подорожника при безплідді

Насіння подорожника при безпліддіБезпліддя - цей невтішний діагноз іноді чують пацієнти. Причин може бути багато, як у жінок, так і у чоловіків. Ретельна перевірка обох подружжя у лікаря допоможе визначити справжню причину.

Однією з найпоширеніших у жінок є запальні процеси в маткових (фаллопієвих трубах), а у чоловіків - низька рухливість сперматозоїдів.

Звичайно ж, у важких і запущених випадках необхідно дотримуватися всі розпорядження лікарів, але якщо ситуація дозволяє, все ж має сенс спробувати більш м'які, щадні методи лікування народної медицини.

Один з найбільш відомих способів при безплідді - насіння подорожника. Що знаходиться в насінні рослини глікозид аукубін допомагає зняти запалення. Відповідно, зменшуються спайки і, як наслідок, відновлюється прохідність труб. Після цього взаємодія між трубою і яєчником поновлюється, і ймовірність вагітності зростає в рази. У чоловіків спостерігається значне збільшення рухливості сперматозоїдів.

{LikeAndRead}

Насіння подорожника при безплідді заварюють двома основними способами

  • Столову ложку насіння заливають 200 мг гарячої води, а потім кип'ятять на малому вогні 5 хвилин. Накривають кришкою і дають постояти півгодини. Остиглий відвар слід процідити.
  • Столову ложку насіння заливають 300 мг окропу, накривають кришкою і загортають. Як і в першому випадку, остиглий відвар проціджують.

Незалежно від способу заварювання, насіння подорожника при безплідді приймають по одній схемі: дві столові ложки підігрітого до кімнатної температури відвару приймають за 15 хвилин до їжі по 4 рази на день. Курс лікування від трьох тижнів до 7-8 місяців.

Протипоказання

Як і при будь-якому лікуванні, цей метод має свої протипоказання. З відваром з насіння подорожника слід бути особливо обережним людям, які хворіють на гастрит, які мають підвищений рівень кислотності. Слід враховувати схильність організму до утворення тромбів. При вживанні відвару з насіння подорожника так само слід враховувати той факт, що він має послаблюючу дію. У будь-якому випадку перед початком лікування обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Збирати насіння подорожника при безплідді слід в серпні-вересні. Кращий час збору - ранок, близько 8-9 годин ранку, коли висохне роса, на зростаючу місяць. Виберіть ясний день, сонячну галявину подалі від трас і приступайте до збору. Чи не виривайте рослина повністю! Користуйтеся ножем або ножицями. Не використовуйте для збору подорожник з бурими, запорошеними або нездоровими листям, з ознаками гнилі.

І, найголовніше, робіть все з хорошим настроєм. Готуйтеся з радістю до майбутньої вагітності. При правильному використанні насіння подорожника при безплідді допоможуть вам забути про діагноз і, нарешті, відчути биття рідної крихти під серцем. Удачи вам і здоров'я!

{/LikeAndRead}