Свічки після припікання ерозії

Свічки після припікання ерозіїОдним з методів лікування ерозії шийки матки у жінок є припікання. Сам по собі процес припікання не з приємних, слід зазначити, що і після нього необхідно подальше лікування.

Свічки після припікання ерозії, як спосіб регенерації

Весь процес загоєння ран займає близько декількох місяців. У цей час необхідно особливо ретельно стежити за особистою гігієною і своїм здоров'ям. Жінкам заборонено приймати гарячі ванни, піднімати тяжкості, слід відмовитися від статевого життя. Обов'язково призначаються лікарські препарати, БАДи і свічки після припікання ерозії.

Свічки є одним з поширених способів лікування після припікання ерозії, використовуються вони стосовно в піхву, і надають лікувальну дію на жіночий організм. Найважливішою їх особливістю вважається можливість прискорення процесу утворення еритроцитів і лейкоцитів, що сприяє оновленню крові. Свічки після припікання ерозії містять активні компоненти, які сприяють швидшому загоєнню що з'явилися ран, а так само регенерації клітин і стимуляції метаболічних процесів в організмі жінки.

{LikeAndRead}

Свічки після припікання ерозії - препарат, що має білий або кремовий колір і специфічний запах. За призначенням лікуючого лікаря залежно від встановленої тяжкості захворювання на добу слід використовувати від однієї до чотирьох свічок. Тривалість курсу лікування становить десять днів, але термін може бути при необхідності скоригованими.

Протипоказання і побічні дії

Свічки після припікання ерозії мають певні протипоказання і побічні дії, їх, як і будь-які лікарські препарати, що не слідують використовувати за наявності таких станів жінок:

  • лімфогранулематоз;
  • злоякісні утворення кишкового тракту;
  • гострий і хронічний лейкоз;
  • підвищена чутливість до препарату та елементам входять до їх складу;
  • менструальні кровотечі.

Лікування необхідно починати після менструального циклу, при цьому повністю виключити статеві зв'язки. Зазвичай пацієнтами лікування свічками на основі метилурацилу переноситься легко. Але не виключенням є виникнення відчуття свербіння і печіння. У деяких випадках може бути викликана шкірна алергічна реакція, тому не варто займатися самолікуванням, зверніться до кваліфікованого фахівця.

{/LikeAndRead}