Свічки від ерозії шийки матки

Свічки від ерозії шийки маткиДля здійснення терапії ерозії шийки матки вдаються до досить величезному вибору різних препаратів і способів. Коли лікар підбирає жінці той чи інший спосіб лікування, він обов'язково враховує індивідуальні особливості, перебіг хвороби, причини та ступінь захворювання.

Для лікування захворювання застосовується величезна кількість всяких методів і препаратів, одним з яких є свічки від ерозії шийки матки.

Основні переваги вагінальних свічок

  • дані свічки володіють м'якою основою, що сприяє відмінному розтіканню їх по вагінальним слизовим, при цьому вони рівномірно розподіляють активна речовина;
  • січі посилають ліки безпосередньо у вогнище запалення;
  • завдяки впливу лікарської основи, яку містять застосовувані свічки від ерозії шийки матки, спостерігається пом'якшення слизових тканин, що сприяє легкому вимивання патологічних виділень;
  • активні компоненти, що входять до складу свічок, не знищують життєдіяльність лактобактерій;
  • застосування даних свічок відрізняється великою зручністю, так не потрібно їх розмочувати у воді і вони не заподіюють шкоди слизовій оболонці.

Найбільш часто використовувані свічки від ерозії шийки матки

Основними препаратами, використовуваними при лікуванні даного захворювання, є «Депантол», «Гіналгін», «Ацилакт» і різні інші препарати, що випускаються у вигляді свічок. Коли ці протимікробні препарати виявляються на ділянці слизової оболонки, то настає загибель всіх бактерій і відмирають всі клітини, які ними були заражені. Крім цього, завдяки такому лікуванню спостерігається не тільки знищення хворих клітин, а й збільшується зростання здорових.

{LikeAndRead}

Вводити свічки необхідно, знаходячись в положенні лежачи. Якщо ви помітили, що у вас спостерігаються виділення після застосування свічок, то підкладіть прокладку або зробіть тампон з марлі. Курс лікування даними препаратами становить приблизно 7-10 днів.

Після того, як ви пройшли весь необхідний курс лікування, необхідно сходить на консультацію до лікаря. Це необхідно для того, щоб упевнитися в тому, що терапія захворювання ерозії шийки матки дала позитивний результат.

Свічки від ерозії шийки матки мають досить ефективною дією, однак для лікування даного захворювання можна використовувати і тампони, які необхідно змочити лікарськими препаратами і вже потім закладати в піхву.

{/LikeAndRead}