Протипоказання при міомі матки

Протипоказання при міомі маткиЖіноче здоров'я - це здоров'я всього суспільства. Саме жінка дає життя. Міома матки - захворювання, від якого страждають жінки переважно вище 30 років. Міома матки - це доброякісна пухлина, розвивається вона в м'язових тканинах матки. Причин виникнення міоми багато: порушення гормонального фону, порушення менструального циклу.

Протипоказання при міомі матки

Будь-яка хвороба має ряд протипоказань, міома матки не виняток. Це дуже серйозне захворювання, яке впливає на здоров'я жінки, на її репродуктивну функцію і психологічний стан. Тому необхідно знати, які саме протипоказання при міомі матки слід враховувати для боротьби з хворобою.

  • Жінкам, у яких виявили міому матки, заборонено піднімати тяжкості. Тяжкості можуть викликати опущення матки і привести до різних ускладнень.
  • Жінкам необхідно вести спокійний спосіб життя, без психологічних та емоційних сплесків. Стрес, неврози та побутові сварки сприяють гормонального сплеску і призводять до зростання міоми.
  • Спровокувати набряк міоми матки може надмірне вживання води. Тому після 18.00 необхідно обмежити вживання води, чаю або будь-яких рідин.

Протипоказання при міомі матки також залежать і від зовнішніх факторів.

{LikeAndRead}

  • Так, наприклад, жінкам, у яких виявили міому матки, протипоказаний перегрів організму. Тепловий перегрів організму можливий, якщо приймати гарячу ванну або перебувати в сауні або лазні. Також заборонені сонячні процедури: прийняття сонячних ванн або засмага в солярії.
  • При захворюванні міоми матки слід уважно поставитися до контрацепції, оскільки вагітність вкрай небажана (викликає загострення захворювання), а аборт може викликати гормональний сплеск. З цього питання можна звернутися за консультацією до фахівця.

Висновки

Щоб вилікувати захворювання, перш за все, потрібно знати протипоказання при міомі матки. При міомі матки протипоказано: нестійке психологічний стан, надмірне вживання води, перегрів організму, вагітність, аборт. Протипоказання при міомі матки пов'язані з гормональним фоном жінки. Порушення гормонального фону, гормональні сплески - все це сприяє розвитку міоми матки. При відсутності всіх цих факторів і за наявності повноцінного лікування повне одужання гарантовано.

{/LikeAndRead}