Припікання ерозії шийки матки радіохвилями

Припікання ерозії шийки матки радіохвилямиЕрозія шийки матки - це дефекти на слизовій оболонці, які виникають в результаті тривалого запалення статевих органів жінки. Причинами запалення є статеві інфекції.

Ерозія - не передрак, а патологія, яка збільшує ризик розвитку онкозахворювань. Ерозія шийки матки досить часто протікає без явних клінічних симптомів, за винятком кров'яних виділень і болі при статевому акті.

Припікання ерозії шийки матки радіохвилями

Існують різні способи боротьби з ерозією шийки матки. Консервативна терапія полягає в застосуванні лікарських засобів. Хірургічне лікування включає в себе кріодеструкцію з рідким азотом, лазерне припікання і припікання ерозії шийки матки радіохвилями.

Лікування радіохвилями - новий метод, який полягає у впливі радіохвиль на пошкоджену ділянку слизової. Прилад, який застосовується для цього виду лікування ерозії, називається Сургитрон. Позитивними рисами лікування за допомогою Сургитрон є короткий відбудовний період і відсутність болю після терапії. Апарат має чотири режими роботи: розріз, розріз з коагуляцією, просто коагуляція, фульгурація - вихід іскри, створюваної струмом.

{LikeAndRead}

У сучасній медицині припікання ерозії шийки матки радіохвилями самий затребуваний метод лікування. За рахунок енергії, яка виникає з випромінювань радіохвилі, відбувається випаровування пошкоджених тканин, а здорові ділянки слизової не травмуються.

Переваги даного методу лікування

Радіохвильове лікування - безкровне, безболісне, не травмує навколишні здорові тканини. У зв'язку з цим загоєння настає швидко і без рубців. Це дає можливість застосовувати припікання ерозії шийки матки радіохвилями навіть родили дівчатам.

Ця процедура настільки унікальна і універсальна, що застосовується для лікування інших гінекологічних захворювань. Апаратом Сургитрон проводять біопсію шийки матки, видаляють гострі кондиломи в області геніталій.

Лікування радіохвилями не має побічних ефектів. Серед відгуків жінок самими негативними були: запах горілого під час припікання і незначні виділення протягом місяця після лікування.

Припікання ерозії шийки матки радіохвилями має ряд протипоказань:

  • тривалі запальні захворювання в організмі жінки
  • загострення соматичних захворювань
  • серцева недостатність з кардіостимулятором

Радіохвильова терапія та хірургія весь час розвиваються. В даний час цим методом лікують амбулаторно з використанням місцевої анестезії.

{/LikeAndRead}