Від чого з'являється ерозія

Від чого з'являється ерозіяЗагальні відомості про ерозію

Ерозія - досить загадкове жіноче захворювання. За досить тривалий час вивчення цієї хвороби досі існують різні думки. Багато хто вважає дане захворювання абсолютно незначним, намагаються вилікуватися від нього в домашніх умовах.

Це захворювання дуже поширене серед жінок, але часто протікає непомітно. Рідко коли турбують болі внизу живота або бувають незначні виділення. Тому, в основному, про хворобу пацієнтки дізнаються від фахівця при огляді.

Ерозія - запальний процес на шийці матки у жінок. Слизова шийки матки в нормальному стані блідо-рожевого кольору, а ерозія видна при огляді як ділянки червоного кольору.

Власне саме ерозію виявляють вкрай рідко. Ерозія, утворившись, зарубцьовується одношаровим циліндричним епітелієм протягом двох тижнів. Якщо це сталося, то лікарі констатують псевдоерозію. Так як початок хвороби важко відстежити, то й скрутно потім відповісти - від чого з'являється ерозія. Адже важливо знати причину хвороби, щоб потім ефективно лікувати жінку.

{LikeAndRead}

Від чого з'являється ерозія - перелік причин

  • Найпоширенішою причиною появи ерозії фахівці називають всілякі інфекції. Особливо це стосується захворювань, які передаються за допомогою статевої близькості. Інфекції викликають запалення і слизову шийки буквально «з'їдають».
  • Ще одна причина, по якій утворюється ерозія - занадто часті і досить грубі статеві зносини. За природою слизова шийки матки покрита багатошаровим епітелієм, але при частому нанесенні травм цей епітелій значно тоншає.
  • Дуже поширене явище, коли ерозія проявляється після пологів і абортів. При їх проведенні нерідкі травми внутрішніх жіночих органів, від чого з'являється ерозія.
  • Наступна причина - зниження рівня жіночих гормонів в організмі жінки. Таким чином, можуть захворіти навіть дівчата, що не жили статевим життям або жінки, які ніколи не народжували. Сюди ж варто віднести і жінок, у яких з'явилася ерозія з причини слабкого імунітету в організмі в цілому

Лікуючі лікарі проводять спеціальні дослідження, щоб найбільш точно визначити - від чого з'являється ерозія у кожної конкретної жінки. Сюди входить здача мазка на флору, спеціальні аналізи на наявність різноманітних інфекцій, взяття аналізу крові з вени, цитологічне обстеження і біопсія.

Сама по собі ерозія як хвороба небезпечна можливістю переродження пошкоджених клітинок і освіти атипових клітин на їх місці. Ерозію слід обов'язково виліковувати, причому не самостійно, а звертаючись до гінекологів.

{/LikeAndRead}