Народні засоби від міоми матки

Народні засоби від міоми маткиМіома матки - незлоякісними пухлина на м'язовому шарі матки, стандартна пухлина для жінок від 36 до 50 років. Зустрічається множинна і одиночна, як гігантська, так і мікроскопічна. Важити велика міома може 12-14 кг.

Жінки часто бояться, що характер цієї пухлини переросте з доброякісної в злоякісний. Але в цьому плані боятися нічого. Перехід міоми в злоякісну пухлину трапляється вкрай рідко. Однак це не означає, що потрібно залишати все як є і не займатися її лікуванням, оскільки негативні наслідки зустрічаються часто - це викидні, важкі болісні пологи, кровотечі і безпліддя.

Міома часто не викликає симптомів. Лише у разі збільшення до значних розмірів її наявність неможливо не помітити, адже міома може тиснути на сусідні органи і може бути видна з боку живота у вигляді його спотворення. Якщо міома перекручується на ніжці і кров до неї не надходить - виникає сильна рве біль. Тоді потрібна термінова операція.

{LikeAndRead}

Втім, можна не доводити до такої стадії цю хворобу. Існують народні засоби від міоми матки. Багато людей не люблять таблеток і ліків і намагаються виліковувати хвороби травами і настоянками. Що ефективно і дуже правильно по відношенню до інших внутрішнім органам, які страждають від таблеток та антибіотиків.

Народні засоби від міоми матки

Найбільш доступний і щадний спосіб лікування це фітотерапія. Здоров'я матки складається з належного рівня гормонів і здорового імунітету. Щоб врівноважити баланс гормонів до здорового стану, потрібна настойка плодів Вітекс і настоянка порослі брокколі.

Всі види капусти корисні, а брокколі - найцінніший продукт не тільки для любителя здорової їжі, але і для жінки, яка хоче, наприклад, вивести папіломовірусною інфекцію. У народні засоби від міоми матки сміливо можна зарахувати брокколі за сильну антипухлинна вплив. Це вивчено і доведено.

Щоб виростити брокколі будинку, потрібен ящик 100 * 50 * 10 см з крупнокристалічного піском, який потрібно попередньо промити і зволожити. Насіння брокколі слід висіяти по всій поверхні піску і накрити плівкою. Пророслі брокколі по 3-4 см можна висмикувати і пускати в діло: промити, просушити і розтерти в посудині з порцеляни з додаванням горілки до стану пасти.

На тижневе лікування вистачить 100 грам приготованої пасти. Приймати по одній ч. ложці 2 рази на день за півгодини до їди. Курс лікування: від 7 до 11 тижнів.

У кращі народні засоби від міоми матки, як говорилося, входить ще настоянка Вітекс. Для її приготування потрібні плоди Вітекс священного, що росте на узбережжі Кавказу і нагадує по виду запашний перець. Сто грам меленої Вітекс необхідно наполягати в 0,5 л спирту 60%-го 21 день у темному місці, струшувати кожен день, а в останній день профільтрувати. Приймати по ч. ложці тричі на день за 15 хвилин до їжі з водою протягом тримісячного курсу лікування.

{/LikeAndRead}