Міома матки невеликих розмірів

Міома матки невеликих розмірівЗараз багато хвороб «молодшають», що не оминуло і таке захворювання, як - міома матки. Даної хвороби схильні жінки майже всіх віків, а доцільне її лікування досі не виявлено.

Міоматозні вузли можуть бути різних розмірів. Якщо у жінки виявляється міома матки невеликих розмірів, то лікарі в першу чергу радять просто спостерігати її зростання, що не призначаючи при цьому ніякого лікування. Дане доброякісне утворення часто складно виявити самостійно, так як воно зовні майже ніяк не виявляється. Такий діагноз вам може поставити лише лікар-гінеколог.

Міома матки невеликих розмірів діагностується таким способом

  • УЗД органів малого тазу;
  • огляд у гінеколога;
  • наявність таких симптомів, як порушення менструального циклу, рясні менструації, болі в області живота, безпліддя і т.д.

Як бачите, ця діагностика зовсім не складна, тому не бійтеся її пройти для свого ж спокою.

{LikeAndRead}

Способи лікування міоми

Багато хто до цих пір вважають, що основний спосіб лікування такого захворювання - це операція. Але медицина не стоїть на місці і жінки можуть вибрати альтернативні методи лікування. Що ж можна зробити, якщо у вас стоїть діагноз - міома матки невеликих розмірів? Варто виділити кілька способів лікування такої доброякісної пухлини:

Гормонотерапія

Такий спосіб вважається найменш травмаопасним, але й ефект від такого лікування не завжди позитивний. Хоча враховуючи, що одна з головних причин виникнення міоми - це гормональний збій, то застосування гормонів можна вважати обгрунтованим.

Але не варто забувати і головний принцип лікування гормоносодержащіх препаратами - призначення лікаря. Ні в якому разі не призначайте такі ліки самі собі, це може тільки лише спровокувати ще більший ріст пухлини. У лікарні ж вам, на основі різноманітних аналізів, призначать саме ті гормони, яких не вистачає вашому організму і які допоможуть побороти ваше захворювання.

Емболізація маткових артерій (ЕМА)

Цей спосіб ще не настільки популярний, але вже заслужив безліч позитивних відгуків, як серед докторів, так і серед пацієнтів. Така процедура має на увазі блокування доступу крові до судин, які живлять міамотозние вузли, а це в підсумку призводить до того, що освіта поступово зменшується, а після і зовсім зникає.

Головне, пам'ятайте, що міома матки невеликих розмірів благополучно піддається лікуванню!

{/LikeAndRead}