Маточне молочко при безплідді

Маточне молочко при безплідді             На жаль, сьогодні 15% подружніх пар відчувають труднощі із зачаттям. Причинами безпліддя можуть бути різні проблеми в роботі сечостатевої системи, як у жінки, так і чоловіки. Вчені фахівці активно працюють над діагностикою безпліддя і його лікування. Ними ж давно доведено, що маточне молочко при безплідді - ефективний стимулятор зачаття. Завдяки такому природного продукту, багато пар зуміли знайти щастя стати батьками.

Що ж це за засіб?

Маточне молочко - це секреція верхньощелепної залози робітників (льотних) бджіл. Ця секреція є єдиним кормом для матки. Завдяки такому харчуванню, у матки є можливість щодня відкладати до 15-20 яєць.

Бджолине ласощі максимально багате вітамінним складом. Через такого складу, маточне молочко при безплідді має великі успіхи. Візуально воно схоже зі сметаною від білого до кремового кольору. Натуральне маточне молочко має яскраво виражений кисло-солодкий смаковий відтінок.

{LikeAndRead}

Бджолине ласощі є прекрасним антибактеріальним засобом і максимально покращує роботу імунної системи. Його застосування навіть показано новонародженим.

Маточне молочко при безплідді - як працює?

На сьогоднішній день, широко використовують маточне молочко при безплідді. Крім того, його ефективність доведена науково. Завдяки своєму складу, воно нормалізує прохідність маткових труб, усуває запальні процеси сечостатевої системи. Найважливішим його властивістю є стимулювання овуляції, без якої зачаття неможливе. У жінок, які використовували маточне молочко для лікування безпліддя, овуляторний цикл був інтенсивніше і якісніше.

Бджолиний еліксир не є ліками, це просто натуральна, природна добавка до їжі. Маточне молочко при безплідді слід приймати щодня. Для профілактики буде досить однієї столової ложки щоранку. Якщо ж його застосування необхідно в лікувальних цілях, то слід його приймати по 30 грамів до кожного прийому їжі. Прийом маточного молочка бажаний до прийомів їжі.

Чудодійні властивості бджолиного еліксиру в лікуванні безпліддя безперечні і давно доведені. Але не слід займатися самолікуванням. Краще, якщо кожен етап на шляху буде під контролем кваліфікованого спеціаліста.

{/LikeAndRead}