Лікування ерозії шийки матки лазером

Лікування ерозії шийки матки лазеромЕрозія шийки матки - це виразка різного ступеня тяжкості епітеліального шару слизової оболонки стінок піхви в області цервікального каналу. Цей термін широко використовується в гінекологічній практиці. Підрозділяється на два види:

  • Ерозія істинна.
  • Псевдоерозія, як вроджена, так і придбана.

Види псевдоерозії

Ерозія шийки матки зустрічається досить рідко і є наслідком запалення або травми. Найчастіше, в медичній практиці лікар стикається з Псевдоерозія. Поява даного захворювання пов'язане з порушенням гормонального фону, як у період ембріонального розвитку, так і протягом усього гармоноактівного періоду. Діагностується ця хвороба тільки під час вагінального огляду, ніякі ультразвукові дослідження не можуть виявити його. Клінічна картина: збільшення кількості слизових і кров'яних виділень, течія - безболісне.

{LikeAndRead}

Є багато способів боротьби із захворюванням, але в одному думку фахівців сходиться - ерозію потрібно лікувати.

Особливості перебігу такого захворювання призводять до того, що внаслідок хронічного, млявої процесу відбувається переродження клітин епітелію. На превеликий жаль, все частіше гінекологи стикаються з таким важким захворюванням, як рак шийки матки, який, у більшості випадків, є наслідком раніше нелікованою ерозії шийки матки

Лікування ерозії шийки матки лазером

В офіційній медицині є кілька способів боротьби із захворюванням, найбільш ефективним і безпечним методом є лікування ерозії шийки матки лазером.

Суть методу полягає в тому, що під впливом променів лазера відбувається стимуляція природних процесів оновлення клітин і якнайшвидша регенерація епітелію. Так же світловий потік (лазер) має яскраво вираженими протимікробними, противірусними властивостями. Адже основна вікова категорія пацієнтів до 40 років.

  • Лікування ерозії шийки матки лазером відноситься до неагресивним методам лікування і яких-небудь відновлювальних процедур не вимагає.
  • Лікування ерозії шийки матки лазером не викликає розростання сполучної тканини, як це буває при інших методах лікування ерозії, що істотно знижує ризик виникнення безпліддя.
  • Лікування ерозії шийки матки лазером безболісно.

Для кожного методу боротьби із захворюванням є свої протипоказання, з цієї причини, перш ніж самостійно почати лікування, зверніться до фахівця, який, провівши повний комплекс обстежень, зможе призначити вам той чи інший метод.

{/LikeAndRead}